Wpis z mikrobloga

@Dutch: w Polsce to tak średnio się opłaca. 6 lat studiów (praca tylko weekendami żeby się utrzymać)+ rok stażu za najniższą krajową+ 5 lat specjalizacji no i w wieku 42+ zaczynasz coś zarabiać, ale nie jakieś kokosy, z czasem możesz więcej zarobić w prywacie bo w państwówce śmiech na sali. Chyba, że planujesz wyjechać, to inna bajka i jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Dutch: Mam pare osób na roku, w tym ze skończonym prawem. Różnica w studiach jest taka, że ilość nauki w trakcie sesji na prawie = ilość nauki cały rok na medce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dutch: mam na roku laskę, dzieciata z własną firmą, zaczęła studiować w wieku bodajże 37 lat i normalnie sobie dobrze radzi. Czyli da się.
  • Odpowiedz
Jest duzo takich co koncza lekarski po 30 da sie, dziwi mnie ze az tak wielu wlasciwie bo 5 lat do tylu w tym zawodzie to moim zdaniem ogromnie duzo ale jesli robisz to co kochasz to rozumiem.i szanuje. Ja mam 29 lat i jestem lekarzem od 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dutch: znam osoby które w okolicy 30 zaczynały. Jeśli masz za co wyżyć i w #!$%@? motywacji do nauki oraz świadomość że ciężej będzie ci się wkręcić w towarzystwo 19 letnich młokosów to uderzaj. Tylko zwróć uwagę na to że życie lekarza też nie jest usłane różami a prawo daje Ci fajną bazę pod wiele zawodów.
  • Odpowiedz
@Eliasz5000: na którym jesteś roku? XDDD
na 1. i 2. rzeczywiście jest trochę nauki ale później... no może później jeszcze na 6. trzeba książkę otworzyć, a pozostałe lata to wakacje
  • Odpowiedz
@Dutch: Słyszałem o przypadkach gdzie ludzie zaczynaja studia w wieku 40-50lat, 30 lat to nie tak strasznie, sporo jest zagraniczniaków w podobnym wieku. Studia inne niż wszystkie, nauki od #!$%@? ale jak jesteś ogarnięty to nie będzie ciężko, jak ktoś wyżej wspomniał albo będziesz 6 lat z domu nie wychodził albo będziesz dobrze imprezował/ miał czas dla siebie. Polecam
  • Odpowiedz