Wpis z mikrobloga

#laptop #laptopy #pytaniedoeksperta

Mirki może któryś z was poradzi totalnej zielonce.
Co polecicie z laptopów?
-cena 3-4k (można ciut budżet zwiększyć jeżeli faktycznie będzie warto dołożyć)
-matryca około 15cali (17 też spoko ale wygodniej mi na nieco mniejszej) raczej matowa ale niekoniecznie
-przeznaczenie: praca biurowa, programy księgowe, programy graficzne (hobbystycznie), multimedia, no i żeby niebieski pasek mógł odpalić jakieś gierki (pewnie wiedźmin nie wiem w co faceci grają aktualnie xD)

Zależy mi na tym żeby nie mulił przy jednoczesnie otwartych różnych programach itd

W grę wchodzi kupno nawet 2 sztuk.

Z góry dzięki za pomoc :)
  • 10
@ShadowShama zobacz Acera nitro 5 miałem go w rękach kiedyś i całkiem fajny sprzęt dużym plusem jest matryca ips na której kolory wyglądają dużo lepiej niż na TN, jak chcesz żeby ci lapek nie zamulał to musisz dać SSD przynajmniej na system i powinno być ok
@Dzordzen nie jest to warunek konieczny ale byłoby miło :P
chociaż z drugiej strony jak uciągnie to i dłużej posłuży taki sprzęt, bo programy coraz cięższe są a trochę ich odpalonych musi być i za parę lat kolejna wymiana potrzebna by była
@Dzordzen ostatnimi laty sporo podróży, stacjonarka stoi i się kurzy, pójdzie na części albo jakiemuś dzieciakowi się zasponsoruje. Temu nastawiam się na laptopa, a ni cholery nie znam się na nich ¯_(ツ)_/¯

Może być nawet droższy byle by był wart swojej ceny i posłużył te 5 lat na dobrym poziomie.