Wpis z mikrobloga

#banki #kartyplatnicze #bankomat

Wołam @mBank, ponieważ wpis dotyczy problemów z kartą płatniczą która jest powiązana z kontem w mbank.

Piszę w związku z problemami dotyczącymi karty Visa z mbanku, otóż już po raz czwarty w ciągu roku, moja dziewczyna ma problem z wypłatą pieniędzy z bankomatu przy użyciu kart Visa które są powiązane z jej kontem mbank. Problem jest ten sam, podczas próby wypłaty pieniędzy z bankomatu Eurocash wyświetla się następujący komunikat "Problem z odczytem karty" lub "Karta nie jest obsługiwana przez bankomat".

Do tej pory cierpliwie prosiła o wymianę karty, jednak w związku z tym, że problem pojawił się po raz kolejny to mamy wątpliwości czy kolejna wymiana karty nie zakończy się w ten sam sposób. Czy macie jakikolwiek pomysł, dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Co jest powodem?

Dziewczyna kupiła nawet specjalny pokrowiec w którym to trzyma jedynie karty, dowody itd.
  • 3
@FHA96: No ok, ale 4 karta i ciągle to samo uszkodzenie? jak temu przeciwdziałać? Tak jak napisałem, dziewczyna kupiła specjalnie pokrowiec na trzymanie kart, a sytuacja się powtarza już po raz kolejny...
@qwertypiotr: Chip karty nie jest brudny lub starty?

jak temu przeciwdziałać?

Dokonywać transakcji zbliżeniowych, łącznie z wypłatą z bankomatów.

Rozumiem, że nie była to tylko próba na jednym bankomacie? Bo jeżeli tak to nie jest to w żaden sposób miarodajne i nie oznacza, że karta jest uszkodzona.