Wpis z mikrobloga

@Nyshak: Mój najlepszy przyjaciel ma na imię Gracjan, jest bardzo poukładanym i mądrym człowiekiem i przez ten pryzmat to imię wydaje mi się zupełnie normalnie i nie rozumiem podś#!$%@? w jego stronę. To wszystko jest przez Roztockiego, czy inny powód?
Kto mógłby pomyśleć 20 lat temu, ze będziemy się śmiać z Sebkow i Matich?
W latach 90 śmiano się w podstawówkach jak ktoś miał starodawne imię, a teraz co drugi chłopak to Antoni albo Stanisław.
Za kolejnych 30 lat obciachem będą imona Paweł czy Michał, bo „same stare dziadki tak maja”.
Trzeba mieć #!$%@?. I nazwać tak jak się podoba, bez patrzenia na innych.
czy pół roku sławy pewnego Gracjana z YouTube ma wpływać na całe życie innego Gracjana


@gacek21: patrz Grażyna, Janusz, Jessica, Julka, Oskar, Piotr, Karina, jak będziesz brał do siebie co inni mówią, to będzie wpływać na całe Twoje życie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gacek21: Nie mam problemu z Gracjanami, mam jednego w pracy i w porządku z niego chłopak, ale jakieś docinki w jego stronę się zdarzają. Do tej pory zdarza mi się słyszeć "Jakubie zrób mi loda", od dziecka tyle razy to słyszałem, że nauczyłem się mieć do tego dystans. Po prostu ludzie jak wybierają imię dla dziecka to z reguły chcą żeby dobrze się kojarzyło.