Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #lublin ma rower MTB #lazaro z ramą najlepiej 17 cali i pozwoliłby go obejrzeć z bliska/przejechać się kawałek? Ewentualnie znacie jakiś sklep gdzie można na żywo zobaczyć ten cud techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Pytanie poboczne: koła 26 vs 27,5 cala? Dotychczas jeździłem na 26 i jest ok, ostatnio polubiłem "dłuższe" trasy po ok. 50km, głównie po ścieżkach rowerowych, dziurawych drogach, ale też zdarza mi się pojeździć po pagórkach i korzeniach. Różnica w kołach jest odczuwalna, czy raczej brać losowo co popadnie?
#rower #rowerowylublin
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DS18B20: Ziomek, podejdź do Decatchlona zobacz Rockrider ST 520 27.5. Ewentualnie rower typu Cross 28". Wydaje mi sie że na twoją jazdę cross był by lepszy. Zapraszam na przejażdżkę na swoim, już 6 letnim. Nie pamiętam niestety jaka rama, nie za duża.
@jazuu: mam około 176 cm, ale słyszałem że ramy długie i trudno się przyzwyczaić
@cypisek84: Chyba się przejdę do Decathlona i popatrzę. Słyszałem wiele dobrego o Lazaro np. że mają hamulce hydrauliczne, więc od tego zacząłem poszukiwania