Wpis z mikrobloga

@Fat_Mo: dlaczego uważasz że wątek gejowski na star treku jest "na siłę" ? dla niektórych wszystkie wątki gejowskie we wszystkich filmach/serialach są "na siłę" xD czasami komuś ciężko zrozumieć że homo są wśród nas xd
  • Odpowiedz
Odnoszę takie wrażenie bo w każdym serialu netflixa jest jakaś para homo. Np. Pingwin w Gotham to trochę przegięcie.
  • Odpowiedz
@revoolution netflix na siłę wpycha geja do każdego serialu czy ma to sens czy nie, zawsze ten wątek jest płytki jest gejem i co 5 min to musi powtórzyć albo co scenę z nim nie ważne czy wpływa to jakoś na fabułę czy nie, gdyby te postacie miały chociaż jakiś charakter ale nie one równie dobrze mogły by nie istnieć i nic nie wnoszą
  • Odpowiedz
@Kieres: Mi to leży kto z kim sypia. Po prostu nie lubię montowania na siłę i w kółko jednej ideologii. Ja ma swój światopogląd i nikomu go nie narzucam.
Seriale netflixa są spoko ale wole gdy coś jest neutralne światopoglądowo.
Chyba, że uważasz, żeby jeszcze bardzie wszytko polaryzować pod względem kulturowym, etnicznym, sexualnym? Dla mnie w oczywisty sposób netflix propaguje jakąś określoną ideologię czy to w produkcji czy to dobrze
  • Odpowiedz
widzę że ostatnio jest moda na jechanie po Netflixie ale jak już chcecie jechać to chociaż sprawdźcie czy dana produkcja jest faktycznie Netflixa xD
  • Odpowiedz
@mitotasak: Zadna nie jest Netflixa, bo oni je tylko zamawiaja/wspolfinansuja. Ale narzucaja zapewne jakies ogolne wymagania. I w pelni sie zgadzam, ze nieco przeginaja z tym usilnym "teczowaniem" i "kolorowaniem". W ich produkcjach wychodzi na to, ze na 1 pare hetero jest czasami 1 para lesbijska i 1 gejowska, a jak wiadomo, proporcje w swiecie rzeczywistym sa inne.
  • Odpowiedz
@Fat_Mo: nie wiem czy to propaganda czy to po prostu łatwa postać - taka ze łatwo ja napisać, robić niej dramy, charakterystyczna. Coś jak jakiś gruby chłopak wyśmiewany przez wszystkich - tez się pojawia w każdym filmie, czy jest to propaganda otyłości?
Geje w serialach byli od dawna, to już jakiś taki cliche. W Magdzie m 15 lat temu byl jeden, w każdym sitcomie był jeden
  • Odpowiedz