Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: w tych co działa powinna być Temperatura otoczenia -4*.
Wiele razy też widziałem że klima chodzi, a okna pootwierane - to jak ma chodzić?

Co do tramwajów - to klimę mają tylko moderusy beta nowe(te z nowszym wzorem siedzeń), solarisy i gammy. Reszta jest bez klimy.
Co do autobusów - cóż, mam wrażenie że ta klima jest mało wydajna jeśli stoi 20 min na wyłączonym silniku w słońcu. Zanim zdąży się schłodzić, to już dojeżdża na pętlę i znowu gasi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@User001: nowe mają, czyli podziała póki nie jedno z: zagrzybi się, ubędzie środka chłodniczego, zepsuje się - bo wtedy już gówno z tym robią... Czyli gdzieś przez rok, może dwa?
  • Odpowiedz
@User001: na takie podejście nasuwają mi się tylko dwa słowa, #!$%@? mać. Transport publiczny, tak jak policja, szkoły, itd, powinien działać jako organizacja użyteczności publicznej, a nie na siebie zarabiać. Nie mówię, żeby od razu robić za darmo (chociaż wg mnie nie jest to aż taki zły pomysł, o ile dałoby radę ogarnąć odpowiednio wysokie fundusze na ten cel), ale dofinansować i doprowadzić do wysokich standardów, a korzyści dla miasta
  • Odpowiedz