Wpis z mikrobloga

Ja bym im dał możliwość leczenia się zamiast wmawiania im normalności, w krajach gdzie tak się podchodzi do sprawy nie ma 40% odsetka samobójców w tych grupach.


@JateHews: Ale jak chcesz leczyć homoseksualistów? Jakie znasz sprawdzone metody takiego leczenia? Modlitwa? Różaniec? Elektrowstrząsy? Właściwie, to sam nazwałeś kilka postów wyżej, że homoseksualizm jest "dewiacją", która specjalnie została odrózniona od patologii, aby opisać zachowania, które nie są zgodne z pewnymi społecznymi normami, ale uwaga nie mają znamion choroby psychicznej/zaburzen psychicznych, więc ponowię moje pytanie:

Zatem do zakresu normy seksuologicznej można zaliczyć te zachowania i praktyki seksualne, które występują pomiędzy osobami dojrzałymi, są przez nie akceptowane, zmierzają do uzyskania rozkoszy, nie szkodzą zdrowiu, nie naruszają norm współżycia
  • Odpowiedz
@arczer: Ja po siedmiu latach używania Fusion 5 i wcześniej ~10 sensor excell #!$%@?łem Gilette do kosza, a następnie zakupiłem maszynkę z top listy jednego mirka co robił tutaj kiedyś testy golenia głowy i jestem zadowolony. Niech spadają.
  • Odpowiedz
@JateHews:

Pod kątem akceptacji swoich zaburzeń.


Zaburzenia seksualne to stany patologiczne, a przecież sam kilka wpisów wcześniej nazwałeś homoseksualizm dewiacją, czyli odrzuciłeś czynnik patologiczny z definicji. Żadne środowisko naukowe nie kategoryzuje homoseksualizmu jako zaburzenia. Poza tym normy społeczne sa bardzo elastyczne i zależą od czasu i kręgu kulturowego - czasach imperium rzymskiego homoseksualizm był akceptowany i tolerowany, ale bardzo rzadki, a przecież wiele osób z prawej strony sceny politycznej sugeruje, że cywilizacja europejska jest spadkobiercą cywilizacji łacińskiej, czyli
  • Odpowiedz
@JateHews:

może jeszcze LGBT tam mieli? xD


A może nie? Wiedząc, że np. Cezar był biseksualistą, a ludzie przebierali się za kobiety np. w teatrach jest to bardzo
  • Odpowiedz
@JateHews:

poszukaj, doczytaj


Ty wskazałeś, że się róznią, więc na tobie spoczywa ciężar dowodu, a nie na mnie. Sugestia na poziomie "idź pobiegaj" jako sposób na walkę z
  • Odpowiedz
@JateHews:

Skoro tak cie myślenie boli to proszę


Mnie myślenie nie boli, po prostu przekazujesz swoje zdanie bez dołączonej argumentacji w stylu "poszukaj, doczytaj" a potem sugerujesz, że mnie myślenie boli. Dodatkowo mówiąc o osobie LGBT jako czymś innym od osoby homo i "co autor miał na
  • Odpowiedz