Wpis z mikrobloga

#przegryw
przypomnialo mi sie dlaczego nie lubie matematyki i dlaczego mam co roku prawie sierpien z niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kobita mi zadala zadanie domowe aby zdac na dwojke (wpisywanie okregu w trojkat) i siedziałem nad 3 przykładami godzine bo nie pamietam nawet jak sie dzieli w slupku, nigdy nie umiałem tego w sumie xD musze sobie powtarzac chyba podstawowke 4-5 bo nie ogarniam ulamkow i innego szajsu
matematyko ty coorvo
nie wyzywajcie od głupich bo moge miec dys(dokoncz sam) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
@cyprian666: Ile czasu wgl. dziennie się uczysz, a raczej tygodniowo ;-; Ja na miesiąc przed maturą się uczyłem i zdałem na 50%, a nic nie umiałem. Z 50 testów rozwiązałem i elo. ;---; Próbne to ledwie po 15% miałem jak nie mniej xDD (z zamkniętych ustrzelonych)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gromisek nie ucze sie nic wogole, serio xD pod koniec semestrow zawsze poprawiam a tak to pamietam z lekcji cos czy przed sprawdzianem powtórzę i gitara, mam tylko z mata problem reszta 2/3 bez uczenia sie
  • Odpowiedz
  • 0
@Gromisek wybralem gowno zawod budownictwo i nie mam przyszłości i została mi jakas gowno robota a chce miec te srednie bo bez wykształcenia jak bez ręki, mam zawod UWAGA murarz tynkarz xD
  • Odpowiedz
@cyprian666: Uwaga spokojnie 10 koła za granicą jak tu z rok doświadczenia złapiesz. Nwm czym wy się ludzie tak podniecacie. Rok popracujesz za granicą i mieszkanie sobie kupisz tutaj, a dalej to już z górki.
  • Odpowiedz