Wpis z mikrobloga

@mq1: nooo... nie rozumiem, dlaczego powołania dostają ludzie z śląska, którzy grają tak brzydką piłkę, że aż szlag trafia... soboty wręcz nienawidzę.
@gryfek: Uprzedziłeś mnie o minutę ! A jako 1 chciałem użyć tagu Widzew ;p No ta młodzież jest świetna. Pietrowski 22 lata, Okachi 21 lat, Bartkowski 21 lat, Alex 19 lat ( choć on słabo grał akurat), Rybicki 19 lat, Stępiński 17 lat, Oj będzie z nich spory pożytek
@gryfek: Z Weszlo ;D

"Jeszcze słówko o Alexie. Chłopak na testy do przebywającego w Tunezji Widzewa przyjechał rowerem, z jakiejś pobliskiej wsi. W Łodzi podobno dostał 1200 złotych i mieszka w "apartamencie" z kilka innymi osobami, nie chcemy skłamać, ale chyba z ośmioma. "

W sparingach też szału nie robił, zdziwiłem się że wyszedł dziś w podstawowym składzie
@siwymaka: Podobny zabieg pojawia się właśnie w Arce, też z konieczności. Jest paru chłopaków z papierami na dobre granie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
@siwymaka: Oby, oby. W tym sezonie jest niezła mieszanka rutyniarzy z młodością, do tego paru zawodników pochodzących z regionu. Zaczęło się nieźle, zobaczymy co pokażą jutro z Łęczną.