Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wasza dziewczyna też zakazuje wam pisać ,,pa,, do innych(zwłaszcza koleżanek)?

Ona uważa, że jestem śmieszny gdy piszę tak do kogoś na pożegnanie. Albo gdy się o coś kogoś pytam, kończę rozmowę, często pisze ,,pa,, - jakieś dziwne przezwyczajenie, a ona mówi, że dzięki temu jestem dla nich miły i pokazuje że się nimi interesuje i najlpiej jakbym urywał rozmowę. (Najlepiej jakbym nie miał żadnych koleżanek)

Ona uważa że to ja obraża, i że jestem za miły dla tych ,,szmat,,???? A Pa powinno być zarezerwowane tylko dla partnera I ją to krzywdzi

Co sądzicie

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Mirki, czy wasza dziewczyna też zakazuje wam pisać ,,pa,, do innych(zwłaszcz...

źródło: comment_acEu4WVuxhivFDiehESTTxj7oTnuoZwh.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Nie powinno się pisać pa( chyba że do partnera) 4.5% (188)
  • Można pisać pa do przyjaciół 8.4% (354)
  • Pa można dla wszystkich 87.1% (3653)

Oddanych głosów: 4195

  • 100
  • Odpowiedz
@jmuhha: Osobiście nigdy nie byłem w związku z taka dziewczyna, ale kilku moich znajomych miało takie laski. Schemat zawsze był podobny, na początku zwracanie uwagi niby żartem, później czepianie się na serio nawet o głupie „cześć” na ulicy, a na końcu albo dominacja i życie pod pantoflem albo przejrzenie na oczy i nara. Nie warto inwestować czasu w związek z taka dziewczyna, a już szczególnie w młodym wieku. Szkoda nerwów na
  • Odpowiedz
@jmuhha: chorobliwa zazdrość to fajna rzecz jeśli chcesz #!$%@?ć i wyłysieć przedwcześnie, poza tym widzę panna rasy border (bez colie). Zastanów ty się nad sobą...
  • Odpowiedz
@deeprest: Jak Ci to delikatnie powiedzieć, żeby nie uradzić... xD No te byłe zbyt bystre nie były. To już jest chorobliwa i całkowicie irracjonalna zazdrość i czasem się nie chce wierzyć, że takie sytuacje mają naprawdę miejsce :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: różowa ma prawdopodobnie problem z poczuciem własnej wartości. Przestań pisać pa do koleżanek i skup się na tym, żeby pokazać rózowej, że jest tą jedyną. Jal zrobisz to dobrze, to jej przejdzie. :)
  • Odpowiedz
Ona uważa że to ja obraża, i że jestem za miły dla tych ,,szmat,,


@jmuhha: Ja rozumiem jeśli je tak nazywa bo ma jakieś podstawy do bycia zazdrosną (choć to i tak głupie). Ale jeśli nie to uciekaj od niej jak najszybciej, sam kiedyś taką miałem co moją najlepszą przyjaciółkę tak nazywała, była o nią zazdrosna i prosiła mnie żebym z tamtą zerwał kontakt.. Przez chwilę to znosiłem, a potem ogarnąłem,
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie, nie jestem. Jak już oddałem wszystko co mogłem dać stałem się nieatrakcyjny. Nie mam do niej o to pretensji. Biorę na siebie cała odpowiedzialność za to ze mnie zostawiła. Jeżeli mógłbym Ci coś doradzić na bazie swoich doświadczeń to postępuj w zgodzie ze sobą i nie bój się ze zostaniesz porzucony. Z doświadczenia swojego i swoich znajomych wiem ze to najlepsze co możesz zrobić. Jeżeli
  • Odpowiedz