Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: Chcącemu nie dzieje się krzywda, wchodzisz na pisowskie gadzinówki czy narodowo-katolickie szczujnie aby dodać znalezisko? Nie dziw się gdy spadniesz za rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych
  • Odpowiedz
Powinien Białkov nam za te weryfikacje znalezisk w czasie rzeczywistym płacić gruby hajs.


@lakukaracza_: Białkov niestety ma w dupie że główna jest prawackim szambem z fejkami, bo przez to ma hajs. Ograniczając działalność ludzi dodających te urojenia, jednocześnie ograniczyłby sobie dochody, na co raczej nie pozwoli.
@m__b mam rację? Czy zamierzacie coś w końcu zrobić z tymi fejkami? Bo usuwanie znaleziska 1-2 dni później nie jest żadnym wyjściem, bo wtedy nikt
  • Odpowiedz
Wait whaaaat, przecież oba te tagi to takie samo szambo i skupisko brainletów, tyle że po różnych stronach barykady. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Powinien Białkov nam za te weryfikacje znalezisk w czasie rzeczywistym płacić gruby hajs.


@lakukaracza_: Przelewy od Fundacji Batorego Ci już nie wystarczają? Wystąp o podwyżkę i dodatek za pracę w toksycznych warunkach, mi dali bez problemu.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Powinien Białkov nam za te weryfikacje znalezisk w czasie rzeczywistym płacić gruby hajs.

Wystarczy tylko zbanować możliwość dodawania znalezisk ze źródłami masowo rozpowszechniającymi fakenewsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ogólnie robimy dobrą robotę, tylko to kropla w morzu potrzeb. Na takim youtube codziennie uploadują po paręnaście, parędziesiąt wysrywów jakichś ziemkiewiczów czy innych ról i nikt nie weryfikuje podłego języka, manipulacji i kłamstw tam zawartych.

Serwis rozrósł się do takich rozmiarów, że i próg wejścia do społeczności powinien być wyższy. Nie może być tak, że byle kmiot chwilę po rejestracji wrzuca znalezisko o kolejnej masakracji tych podłych lewaków.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: bardziej mi może do prawicy niż do ciągłego piania o prawa LGBT+ ale jak widzę jak oracie tego mitomana, manipulatora i zwykłego kłamcę Brzytwę to mi się #!$%@? morda sama cieszy i mam ochotę strzelić setę za wasze zdrowie.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: szczęście - wiekszość waszych wysrywów to akty desperacji i próba zwrocenia na siebie uwagi. ludzie szczesliwi nie przesiaduja 24/7 na forum, tylko korzystaja z zycia. zamiast szczescia posowalaby depresja
nauka - nauka to rowniez to, ze rasy sie róznią i nie jestesmy wszyscy równi (kazda rasa ma inne predyspozycje)
atom - raczej strach przed atomem, przyklad to partia zielonych w niemczech
fakty - fakty są takie, ze z roku na
  • Odpowiedz