Wpis z mikrobloga

Zainstalowalem bete WatchOS 6 wczoraj na #applewatch . zasnalem z nim na rece, rano patrze - wywalilo system, zegarek pokazywal tak jakby byl zresetowany do poczatkowych ustawien, gotowy na poczatkowa konfiguracje. nie mialem czasu rano nad tym siedziec wiec zostawilem to na pozniej.

Zeby zainstalowac watchos na nowo, musialem zaktualizowac macos, ios i dopiero zegarek.po kilku godzinach sie udalo to zrobic w miare sprawnie, ale zegarek dalej umarly... nie dosc ze zegarek konfiguruje sie jakies poltorej godziny, to dziala tylko do momentu wybrania tarczy i koniec, zaden przycisk, klikniecie nic nie robi. po jakims czasie sie resetuje i znowu - ustawienie poczatkowe - konfiguracja zegarka i tak w kolko.Probowalem juz go przywracac do ustawien poczatkowych na telefonie, na zegarku, wlaczac, wylaczac, usuwac apke na iphone.. nic... dalej to samo, ma wgrany watchos6 na start i nic nie da sie zrobic. Instalacja - wybor tarczy - koniec.

kto pomoze :(

#apple #ios #macos #applewatch #iosbeta #watchos #iphone #macbook
  • 7
@quarox: Ogólnie w takich problemach zawsze pomoże Ci serwis. Ja wgrałem betę w złej kolejności, najpierw zegarek, potem telefon. Rezultat był taki, że zegarek miałem uceglony xD nie dało się go poprawnie połączyć z telefonem, występowało milion anomalii, a reset do ustawień fabrycznych nic nie pomagał. Serwis w tydzień mi to ogarnął, polecam xD
@quarox: Ogólnie w takich problemach zawsze pomoże Ci serwis. Ja wgrałem betę w złej kolejności, najpierw zegarek, potem telefon. Rezultat był taki, że zegarek miałem uceglony xD nie dało się go poprawnie połączyć z telefonem, występowało milion anomalii, a reset do ustawień fabrycznych nic nie pomagał. Serwis w tydzień mi to ogarnął, polecam xD


@Tea: Ja miałem to samo;) i powyższy sposób opisuje rozwiązanie problemu. Trzeba zresetować, zainstalować w innym