Wpis z mikrobloga

#krakow #programista15k #pracazdalna #fotel #kiciochpyta

znacie w Krk jakieś sklepy z krzesłami biurowymi (ergonomicznymi!) gdzie można podejść, posiedzieć i kupić wymarzone krzesło? Nie chcę zamawiać przez internet czegoś na czym nie siedziałem.

inb4 IKEA i inne JYSKi odpadają

szukam wygodnego, ergonomicznego (8h siedzenia codziennie) krzesła które da się dobrze regulować (część lędźwiowa, podłokietniki, zagłówek) więc jak macie coś do polecenia to komentujecie proszę :)
  • 22
Hej, @silentpl jakieś rady? :)


@DOgi: Kolega @bbeniutek: dobrze robi, że chce przetestować i idzie do sklepu z listą funkcjonalności zamiast iść po "super hiper gamingowy fotel". Z mej strony nie mogę zasugerowac konkretnego sklepu, gdyż nie jestem w PL.
Mogę jednak podpowiedzieć polskich producentów dobrych foteli do biur, z wieloletnią gwarancją i modułowością (możliwa naprawa w przyszłości pojedynczego komponentu) i bardzo wytrzymałymi materiałami. Trzeba jednak do nich przedzwonić i
@bbeniutek: bardzo Cię rozumiem!
Powoli staram się edukować użytkowników w temacie. Już nawet kanał youtube zacząłem aby przynajmniej było wiadomo jakiej funkcjonalności oczekiwać od fotela oraz jak dostosować biurko/fotel do siebie.

Powodzenia w szukaniu fotela.
@silentpl: Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy - skontaktowałem się z Profim ponieważ chciałem sprzedawać ich fotele ale odpowiedzieli, że "nie są zainteresowani zwiększaniem zasięgu na rynku polskim". Oferowałem również możliwość wystawienia ekspozycji w salonie. Siedzisz w premium więc może jesteś w stanie to potwierdzić?

No i czy miałeś do czynienia z fotelami Grospol, ponieważ do nich również chciałbym uderzyć o możliwość sprzedaży a często widzę, że ludzie w necie je polecają.
@meblujdom_pl: smutne ale prawdziwe. Dużo pracy a rynek zwyczajnie nie jest zainteresowany produktami w tej cenie. Miło widzieć iż chcesz ich promować przez swój salon ale miałbyś znikomą sprzedaż detaliczną. Firmy które wymieniam są przyzwyczajone do sprzedaży projektowej do biur więc dziesiątki i setki sztuk.

Grospolu nie znam ale widzę iż mają produkty od różnych producentów, w tym z Chin. Szkoda że ich klipy na Youtube źle sugerują blokowanie mechanizmu (klip
Blokada używana powinna być jedynie w czasie transportu fotela. Wiele firm już zwyczajnie chowa ten przycisk.


@silentpl: Zaciekawiła mnie ta kwestia - mógłbyś rozwinąć? Chodzi o to, że fotel powinien mieć odblokowany mechanizm cały czas by oparcie nie było sztywne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meblujdom_pl: tak. Gdy zablokujesz oparcie to po krótkim czasie zsuniesz się w dół siedziska i stracisz wsparcie lędźwi i zdrowy kształt kręgosłupa. Do tego głową stanie się pochylona do przodu. Zerknij proszę na klip o fotelach na mym kanale gdzie to jest zobrazowane.