Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak "ruszyć" sumienie ojca, który zostawił cię za dzieciaka, założył nową rodzinę i chwali się na prawo i lewo, jaki jest szczęśliwy? Do mnie nie odzywa się od kilkunastu lat, nie interesuje się kompletnie niczym. Ja od kilku lat noszę się z myślą wylania z siebie całego żalu i napisania wiadomości do niego (ma fb). Nie wiem do końca jak to zrobić. Mieliście podobne doświadczenia?

#rodzina #psychologia #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania przyjdzie w jego życiu taka chwila, że to on będzie czegoś chciał (choroba, pieniądze na komornika, cokolwiek. Pamiętaj, że jako jego dziecko masz na starość obowiązek zajęcia się nim na starość, lub łożenie na opiekę nad nim) to mu pokażesz. Nie wiem ile masz lat i jak tam sytuacja dokładnie wygląda, ale jest możliwość prawnego odcięcia się od tego wszystkiego, tylko nie pamiętam jak to się fachowo nazywa.

A tak w
@AnonimoweMirkoWyznania: a po kiego chcesz "ruszac sumienie"??
koles sie wypial na Ciebie to teraz sie wypnij na niego
i zeby nie bylo ze nie wiem o czym mowie-moj biologiczny ojciec wypial sie na mnie jak mialem jakies 2 lata (teraz mam prawie 40 lat) - nie placil alimentow, nie interesowal sie itp-wiec rowniez mam go gleboko we dupie - niestety zyjemy w tak #!$%@?.... kraju ze jeszcze bede musial na dziada
@AnonimoweMirkoWyznania: no tylko ze fakt jest taki ze nawet jesli ja zrobie dzisiaj dzieciaka to nikt mnie nie zmusi zebym mial z nim kontakt. Sąd mnie zmusi do alimentow ale nikt mnie nie zmusi do spotkań i kontaktu. Wiec te twoje dawanie satysfakcji mozna sobie o kant dupy rozbic bk ty mozesz sobie za nim latac tylko ze jesli on ma #!$%@? to bedzie mial dalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lel dajecie rady, że hurr durr stary się pochoruje to mu się przypomni co oczywiście może być gówno prawdą, bo z tego co op napisał, jego ojciec założył rodzinę drugą. Nie wiem, ja bym mu napisał przy okazji jakby świętował komentarz "gratulacje tato" czy inny szajs w tym stylu.