Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie znaleźć dziewczynę w wieku 25/26 lat? Przespałem trochę ten okres i skupiłem się głównie na studiach i pracy. Obecnie tylko pracuje więc na wieczór wracam do domu + wole weekendy. Przez internet odpada - próbowane wielokrotnie i jestem za stary na użeranie się z księżniczkami. W pracy już każda zaobrączkowana. Na jakieś zajęcia, które mnie nie interesują głupio się zapisać tylko po to żeby szukać laski, zresztą w moim wieku i nawet młodsze to zwykle zaklepane. Moje życie to teraz praca-dom.

Jakieś pomysły? Do tej pory skupiałem się na sobie, czuje stabilność ale mimo wszystko kogoś mi brakuje..nie chce absolutnie wielkiej miłości ale nie chce też studentek pracujących w korpo uważających, że tyle już osiągnęły (2,5k i to NA RĘKĘ z możliwością awansu!), że śmiało mogą wymagać faceta jak z okładki

#tfwnogf #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie znaleźć dziewczynę w wieku 25...

źródło: comment_2NvOC3L7TxoCcwIlGVJ8oJtK4zf47VVR.jpg

Pobierz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: moze lepiej rozejrzyl sie w tej pracy? Moj kumpel mial taka sytuacje ze tez uznal ze w pracy wszystkie zajete a jak nie jakies po slubie to i tak kogos maja. No i sie okazalo ze najmlodsza laska w zespole jest sama od kilku lat chociaz patrzac na nia to nikt by tego nie podejrzewal. A ona mimo ze najmlodsza w zespole to ma juz wlasne mieszkanie, samochod. Tylko wiecznie