Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: szczerze to sam zastanawiałem się czemu Macbooki etc są takie drogie, od kiedy mam i używam to nie zamieniłbym na żaden inny sprzęt. Bezawaryjne, wydajne, komfortowa praca. Jedyny minus to że się grzeją - ale nie dziwne, skoro jest tyle upchane na tak małej objętości.
  • Odpowiedz
@adios: za 6k masz najbiedniejszą wersje z komponentami wartymi ok 1500 dolarow (wg pclab). Gratuluje tobie siania dezinformacji i 20 pelikanom plusujacym bez zastanowienia wszystko co zgadza sie z ich pogladami, bez znaczenia czy to prawda czy nie.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: nie, ale istnieje firma ktora nie ma monopolu kosi wiecej za produkty bo maja lepszy system i nie musisz instalować jakichs apek zeby skopiować cos albo przejść na ta sama strone w telefonie co miales na kompie
  • Odpowiedz
  • 0
@Celinka95 Chociażby thinkpad carbon i yoga albo dell xps. Czyli to czego zazwyczaj używa się do zastosowań biznesowych. No ale tańsze zbytnio nie są. Za to solidniejsze i nie jednorazowe.
  • Odpowiedz
@Oastry na 28 rdzeniach oczywiście tylko że to już mówimy o zupełnie innej półce cenowej. Ja odnosiłem się do podstawowej wersji za 6000, która moim zdaniem jest nieopłacalna. Oferuje wydajność mocniejszego zestawu domowego, za 3x więcej niż konkurencja. Jeśli potraktujemy to stricte jako stacje roboczą, a co za tym idzie wyeliminujemy wpływ systemu operacyjnego na opinie o użyteczności to zostaje nam drogi sprzęt, którego główną zaletą jest ładna obudowa.
  • Odpowiedz
wszystkimi dobrodziejstwami systemu i sprzętu

Czyli tymi samymi dobrodziejstwami które ma Windows? XD


@Grzolsat: Windows ma natywną synchronizację i obsługę telefonu?
  • Odpowiedz