Wpis z mikrobloga

#lgbt #takaprawda #oswiadczenie #polska #chiny #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #religia #seks #bekazprawakow

Nawet Chiny są bardziej tolerancyjne dla osób homoseksualnych niż Polska i polski ród. Chrześcijaństwo to zaiste zaraza tego świata. Inwazja trzech religii judaistycznych to największa katastrofa w dziejach ludzkości. Gdyby nie fiksacja na punkcie jakieś świętej książeczki w trzech wersjach świat miałby o wiele zdrowsze oblicze.

https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_China
  • 45
  • Odpowiedz
@ChadWawa sluchaj, to ze przy tobie nikt nie zaczepial kobiet to nie znaczy ze tak nie bylo. Jedyne problemy jakie mialam w gejklubach to te przez panów hetero, co wyrywaja dupeczki, bo nie wygladam na lesbe ;) stojac ze swoja zona za reke ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: > Geje chociaz biorą pod uwagę, że ktoś może być tam przypadkiem. Nie próbują odHetrzyć;)
Obrzydliwie generalizujesz, duża część chce. Do tego zobacz język LGBT z bloga("pupcia heteryka")

link

Poruszysz też może problem, gdy to każda kobieta miała taka sytuację przynajmniej z kilkaset razy
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: @ChadWawa: ja nie będę udawał świętego i sam się przyznam, że nie raz miałem okazję na jednorazówkę z klubu i z kilka razy miałem okazję z mężatym kolesiem, który nosi obrączkę i ma dzieci. Więc tak średnio z tymi "hetero" bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChadWawa kurde, to jakby czarny poszedł na zlot kkk i sie dziwił ze go od nigera wyzywaja. Ja nie mam ochoty na meskiepodrywy to nie chodze do klubow do tego stworzonych. Nie chcesz, żeby typ cię próbował przelecieć, nie uchlewaj sie jak świni i nie kręć koło darkroomu w gejowskim klubie. Jak coś takiego dzieje się z laską to jej wina, a jak pchasz się do klubu dla pedałów i dziwisz
  • Odpowiedz
Jak coś takiego dzieje się z laską to jej wina, a jak pchasz się do klubu dla pedałów i dziwisz się jak jakis sie do ciebie podwala... To już ich wina?


@GoplanaLodz: Gdzie napisałem, że to wina lasek w takich sytuacjach?
  • Odpowiedz
@ChadWawa no to mowisz o jakies spelunie w ktorej powszechny jest gejowski seks i sie dziwisz? W normalnym miejscu by nie bylo takich problemow. Tak samo jak w normalnym klubie nie ma gwaltow na kobietach... A sa w takich, gdzie tego mozna sie spodziewac. Ja rozumiem, ze taki zachowanie może sie zdarzyć i pewnie i zdarza... Ale co ma to z seksualnością do czynienia? Faceci niektorzy tacy są jak zwierzeta, ze
  • Odpowiedz
@ChadWawa a co do bzykania heteryka... W 90 procentach kolesie którzy chodzą w miejsca w których jest zagrożenie spotkania gejów... Sami to mają w sobie i potrzebują takiego co go w końcu uwiedzie i ogarnie. Nie uwierzyłbyś jaka skala jest takich przypadków. Uchlewaja sie i taka wymowka, ze byli nieswiadomi ida w pierwszy raz... Do ktorego wracaja predzej czy pozniej. I tak w kółko. Gdyby w tym miejscuno którym piszesz nie
  • Odpowiedz
@Rabke: Swoją drogą homoseksualizm w Chinach jest traktowany z przymrużeniem oka przez to, że jest gigantyczny niedobór kobiet. Stąd chociażby przyzwolenie na gejowskie kluby w centrum Pekinu, lepiej by Panowie zajęli się sobą niż #!$%@? i zdesperowani demonstrowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabke: w jaki sposób są "bardziej"? w linku który podrzuciłeś piszą że jakiś gość chciał zarejestrować swoje małżeństwo i kazali mu spadać na drzewo. co tam mają czego u nas nie mają?
  • Odpowiedz
@mistborngot Nie pomija. Mówisz pewnie o fragmencie Księgi Kapłańskiej, w której piszą o karaniu śmiercią homoseksualizmu. Ten fragment to nie wykładnia prawd wiary, tylko ich interpretacja sprzed kilku tysięcy lat. Nowy Testament to ewolucja i nowe podejście do tych praw. Idealny przykład to historia z kamienowaniem prostytutki. Biblia, jako całość nie mówi o nienawiści do nieheteronormatywnyh. Etyka chrzescijanska pochodzi z jednej, stałej prawdy, trochę na styl rozumowania Platona o "świecie form".
  • Odpowiedz
@Rabke w ateistycznym związku radzieckim homoseksualizm był karany więzieniem, a w Chinach mają obecnie obozy koncentracyjne, także spoko, to na pewno dużo bardziej tolerancyjne niż shit posty na wypoku
  • Odpowiedz
@Rabke: jaka ignorancja, aż w oczy kłuje. Jest cała masa krajów bardziej katolickich niż Polska, które zezwalają na małżeństwa gejów, chociażby Brazylia. Jest również cała masa krajów laickich, które nie zezwalają. Co więc NA PEWNO nie jest wspólnym mianownikiem?


Poza tym, Biblia jest turbo ważna dla kultury, deal with it
  • Odpowiedz