Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: zależy jeszcze czy bransoleta czy pasek (gorzej) i jaki ma kształt uszu, jak jest gruby i na ile te uszy odstają

ale: raczej na pewno będzie słabo i komicznie. Na 19cm max co mogę nosić to 43mm a jeden z zegarków niby 41 a jest jeszcze większy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: patrz od góry jaką szerokść ma nadgarstek, zasada jest taka że uszy zegarka mają być w jego granicach, nie wystawać poza obrys nadgarstka. Jak nadgarstek jest płaski to zmieścisz większy zegarek. Jak okrągły to pomimo sporego rozmiaru zostaną małe zegarki.
Poniżej fota którą wrzucam za każdym razem w tematach o wielkość zegarka czy nadgarstka:
Mam jakieś 16,5-17cm ale dość płaski. Koperta z foto ma jakieś 44mm.
thewickerman88 - @OzaweNakashi: patrz od góry jaką szerokść ma nadgarstek, zasada jes...

źródło: comment_qFTw1KAT9jW6MOeB2v5aaDDeJmFhqUNJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88 mamy dosłownie identyczna łapę więc 46mm idealnie by na ciebie pasowało. Według mnie masz za mały zegarek na dłoni. Mam nawet bulove 48mm i różowa mówi że pasuje idealnie gdy inni na wykop że nie. Więc różnie co człowiek to Opinia. Też mam płaski nadgarstek jak ty, dzięki w takim razie zamawiam tego smartchwatcha
  • Odpowiedz