Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Co tu się odwala na tym świecie, w 21 wieku że kobiety/ dziewczyny robią z siebie/udają jakby były uposledzone, głupie i czują się z tego dumne?
Co jest niby w tym fajnego? No powiedzcie mi.
Mówi się ze to faceci są niedojrzali i zachowują się jak dzieci a kobiety są o lata świetlne dalej w rozwoju. Jakos widzę to odwrotnie, a wy?
#tinder #przegryw #badoo #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz Zimnok - Co tu się odwala na tym świecie, w 21 wieku że kobiety/ dziewczyny robią z s...
źródło: comment_o03TVhQXKCFJ31mGtRRk3GCzrRHCrYWL.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kexus512: mit czy nie mit. Tyle razy już to określenie słyszałem że mocno się wbilo do głowy. Zaś określenia że faceci są dojrzalsi w ogóle nie słyszę, z resztą wtedy pewnie byloby gadanie że seksizm itd.
@Zimnok: A może to dziewczyna/kobieta urodzona, bądź wychowana w UK i nie umie poprawnie pisać po polsku? Zakładam tak, gdyż sama mam znajomego, który 30 lat nie pisał i nie mówił po polsku, to nie takie rzeczy wypisuje, ale bardzo się stara.
@Zimnok: A może ona nie umie "sz" wypowiedzieć, więc pisze jak mówi. Znam Białorusina, który jako jedyny z klasy w podstawówce każde dyktando pisał bezbłędnie i nie rozumiał, czemu Polacy robią błędy. Po za tym nie wiem, co chcesz udowodnić tymi Ukraińcami, przecież to Słowianie, więc i język polski jest im bliższy niż angielski (czyli z gr. germańskiej). Empatii trochę, a nie od razu porównanie do dna i wodorostów.