Wpis z mikrobloga

Jestem nowy w #hive
Dzisiaj jechałem pierwszy raz i zauważyłem, że jest wiele kodów m.in. kod hellowroclaw, o którym wiszą na hulajnogsch nawet plakietki. Jednak wpisując ten kod wyskakuje mi błąd i nwm jak to naprawić i czemu ten kod jie działa :/
@Hive_pl #pomocy
  • 6
  • Odpowiedz
@Mobilik: Bo tą kody czasowe i czasem działają, a czasem nie, możesz sprawdzić czy coś z tego Ci wejdzie jeśli nie wpisywałeś jeszcze:
ridehive
hivemyride
hiverider
hivebee
hiveforfree
ridehive
Hiveweekend
highhive
beeforfree
Jest tego jeszcze więcej, ale jak już ktoś wpisywał to nawet nie ma jak sprawdzić czy zadziała, trzeba próbować po prostu, pod tagiem pewnie znajdziesz, ale trochę musisz się przekopać
  • Odpowiedz
@Mobilik: Działał na początku jak weszły i jakoś chyba z tydzień temu ponownie, druga sprawa że część kodów ma ograniczoną ilość użyć, więc jak trafi na wykop czy na peppera to w ciągu kilku minut już jest wykorzystany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mobilik: Kody na plakietkach są tylko do rejestracji. Hellowroclaw mimo ze dzialalo wczesniej dla juz zarejestrowanych użytkowników to pula kodów dość szybko wyczerpała się. Zarejestrować się na niego możesz dalej ale to tylko tyle. Ogólnie o wiele bardziej opłaca się rejestrować na kod polecający od kogoś bo wtedy dostajesz 32 bonusy a nie 10 jak to jest teraz w przypadku rejestracji na hellowroclaw. Korzystając z okazji podaje swój, a co.

Kodzik:
  • Odpowiedz