Wpis z mikrobloga

Kisnę z kucy mocno. Hubert Czerniak kandytad #konfederacja na europosła w towarzystwie Wakefielda. #bekazprawakow #neuropa #antyszczepionkowcy

Z żywą legendą doktorem Andy Wakefieldem. To było piękne święto wolności. Jestem szczęśliwy że mogłem Was dzisiaj wszystkich zobaczyć. Jesteście wspaniali! MEDICAL FREEDOM!





Pobierz BojWhucie - Kisnę z kucy mocno. Hubert Czerniak kandytad #konfederacja na europosła w...
źródło: comment_B7FS1tsob4e3uytaWKUnsf6bQLwseCIU.jpg
  • 23
Czyli znów - kwestia kosztów, które przyklepał sędzia, a nie zapłata, którą Wakefield brał do kieszeni :D.


@DanteTooMayCry: Tylko odpowiem na ostatną wiadomość, ponieważ to zwykłe niezrozumienie czytanego angielskiego - to dotyczy właśnie tych funduszy które Wakefield otrzymał z LAB w ramach procesu zbiorowego przeciwko producentom szczepionek. Środki były publiczne i dlatego sąd zatwierdzał co powinno być wyjaśniane, jest to wyjaśnione w piśmie z Freedom Information Act. Nie bardzo rozumiem dlaczego
@wolodia:

Oj, sam sobie odpowiedziałem w poprzednim.

"The total amount that the court allowed in respect of each expert is as set out in the attached schedule". A niżej jest wyjaśnienie na co Wakefield otrzymywał pieniądze.


Ja mówię, że tabelka jest tu niewiarygodna, bo nie ma nic co by ją uwiarygodniało, że była dołączona do tego pisma. Nie ma stempla, nie ma podpisu, nie ma nic. Krótko mówiąc - jest z
@wolodia:

Nie, po prostu to oświadczenie zniknęło z Internetu a jeśli bym zacytował fragmenty oświadczenia z rzetelnych dzienników lub książek, to oskarżysz autorów o spisek na zlecenie koncernów i zafałszowanie stanowiska Wakefielda.


xD, przecież to ja dałem same oficjalne linki xD. A to Ty wrzucasz cały czas linki do deera i gazety.... a no i wikipedia jeszcze.