Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Grzolsat: Kobieca pochwa jest przecież na tyle pojemna że może w niej nosić dziecko, więc i nawet #!$%@? Hulka się tam zmieści. Im większy tym lepszy.

Usuń to bo mam ochotę wydłubać sobie oczy a jest dopiero poniedziałek godzina 12.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Zamiast martwić się jak kobiecie sprawiać przyjemność to do książek wracaj baranie.
Nie dość, że narząd którym miałbyś jej ją sprawić masz za mały to jeszcze dodatkowo inny którym należy kobietę najpierw zainteresować również.
  • Odpowiedz
  • 0
jeszcze dodatkowo inny którym należy kobietę najpierw zainteresować również.


@Krystem Mózgiem kobiety nie wyruchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, studiuje seksuologię i zdałem maturę rozszerzoną z biologii na 98%, więc posiadam wiedzę prawdopodobnie znacznie większą od ciebie. Nie ja tutaj powinienem się brać za książki.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Wiesz, jaka jest jedyna zaleta posiadania w miarę dużego penisa? Śmianie się z tych wszystkich ciołków myślących, że to zaleta. I wstawiających różne durne grafiki, jak ta powyżej.

Wyobraź sobie, że zrobisz jeden krzywy ruch i kobietę wszystko boli przez następne kilka godzin. Niektóre pozycje po prostu odpadają, bo na pół gwizdka to żadna radość. No ale możesz poczuć wejście macicy, więc jest zarąbiście, 10/10 ( ͡° ͜
  • Odpowiedz