Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozmawiałem z koleżanką, która na stałe mieszka w Anglii i rozprawialiśmy o kulturze osobistej Anglików - twierdzi, że to świnie pierdzące i bekające na ulicy bez oporów xD. W skutek obserwacji takich zachowań jej 8-letnia córka też czasem sobie pozwala na takie akcje. Opowiedziała mi, że ostatnio wsiadając do autobusu młoda wyskoczyła z tekstem: "Ale mi się pierdzieć chce", na co moja kumpela ironicznie skomentowała: "Nie pierdź bo się zesrasz", bo w sumie kto zrozumie w obcym języku. Wtem odzywa się kierowca: "Spokojnie, będę jechał szybko, to zdąży do łazienki". Koleżanka myślała, że się spali ze wstydu xDDDD.
#heheszki #humor #uk #anglia #emigracja
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@dobrepicko tak, bo zwrócenie się do dziecka "srać", zamiast "robić kupę" to faktycznie już srogie pato, najlepiej dziecko jej odebrać i zamknąć ją w więzieniu xD. Wyjmij kij z dupy.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony:

o kulturze osobistej Anglików - twierdzi, że to świnie pierdzące i bekające na ulicy bez oporów xD.


Zupelnie jak mój współlokator, choc bylem przekonany, ze jeszcze ma polskie obywatelstwo.. POZDRAWIAM JESLI TO CZYTASZ, ELO xD
  • Odpowiedz