Wpis z mikrobloga

@sienny18 Za godzinę mam zdecydować w Sądzie Ostatecznym o wyroku dla Michaiła Białkowa, a obczajam jak jakiś typeusz leci samolotem i obczaja drona, który robi zdjęcie typowi, który robi zdjęcie lasce, która robi zdjęcie jakimś #!$%@? ciastkom. Dajcie dwa plusy, żebym się ogarnął, bo Białków ma tam jakieś zbrodnie wojenne na koncie i nie chcę #!$%@?ć mamałygi.
WillyJamess - @sienny18 Za godzinę mam zdecydować w Sądzie Ostatecznym o wyroku dla M...

źródło: comment_w6MhnECRleTlJATTTbe8DJFXY1pPaqLn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bzduraa: @karololo: @sienny18: @arczer: @dryndol: @levider: @takjest:

jestem rybom, pływam sobie po Bałtyczku przy plaży, no bo jeszcze nie ma tych śmierdzących turystów, więc czemu nie, nawet trochę głodny byłem, patrze, jakaś baba stoi z żarciem nad brzegiem, myślę, podpłynę bliżej, pewnie chce mnie nakarmić, a tu #!$%@?, tylko zdjęcie na wypok.pl zrobiła i wraz z dwoma innymi
Kolarzino - @bzduraa: @karololo: @sienny18: @arczer: @dryndol: @levider: @takjest: 
...

źródło: comment_WtEfLZddMMqAdc1XC7OC334BoIYQ00V9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bzduraa: Jestem na "krańcu" wszechświata, patrzę na Układ Słoneczny w galaktyce Drogi Mlecznej a tam na Ziemi jakieś dzieciaki robią sobię sesyjkę na plazy z ciasteczkami.

NASA potrzebowała aż 16 lat do zrobienia tego zdjęcia. Tyle czasu trwało zebranie danych przez teleskop Hubble’a, by stworzyć jego największe dzieło: najdokładniejsze zdjęcie wszechświata, jakie kiedykolwiek powstało.
Najnowsza fotografia NASA pokazuje 265 tys. galaktyk na jednym ujęciu.
Antekcochodzibezmajtek - @bzduraa: Jestem na "krańcu" wszechświata, patrzę na Układ S...

źródło: comment_oizQy1F2fg52gtGk1eTFDZjdMuMhQJC6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz