Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: To w sumie dość ciekawe zagadnienie. Kiedyś pisałem pracę o CSR (Corporate Social Responsibility) wnioski były takie że korporacje nie robią tego bo jest to dobre czy zależy im na środowisku a tylko dlatego że pozytywnie wpływa to na zyski. Z popieraniem LGBT jest moim zdaniem podobnie a sytuacja jest analogiczna. Korporacje mają w #!$%@? LGBT, to po prostu dobrze wpływa na zyski. Gdyby popieranie holokaustu miało taki wpływ (a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gensek: wiele firm popierało holocaust bo mieli darmowych pracowników podczas 2ws. Siemens, bayer jakby zagłębić się w temat to można stworzyć taką samą listę jak wyzej
@Grzolsat: nie wspieram i nawet nie wiem jak miałbym wspierać Arsenal, nie wiem co to za firma "V", coś tam chyba z levisa mam ale dobrze wiedzieć że wspierają ten ściek, latam zazwyczaj United, nie mam Xboxa, mam vise, nie wiem co to "in", nie pije gazowanych napoi, ten domek, firma ubezpieczeniowa, Spotify i coś z grami to też ze mnie nic nie mają, brytyjski bank również nie ma kasy ze
@Grzolsat: XD Na Boże Narodzenie, albo Wielkanoc też wiele firm robi specjalne loga, reklamy i kampanie. Czas zakończyć tę katopropagandę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poważnie to czep się gałęzi typie, bo widać że z drzewa jeszcze nie zszedłeś.
Ktoś wyraża poparcie dla grupy społecznej (pewnie żeby podbić zyski, z resztą tak jak to jest z tymi dwoma świętami, które wymieniłem wcześniej), ale to miły gest. To