Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #zdrowie

Mirki, od pol roku bardzo czesto delikatnie krwawi mi z nosa. Poczatkowo bylo to tylko po przebudzeniu (duzo sypiam, za duzo, 8-9h minimalnie, czasami i po 10, co teoretycznie moze byc przyczyna). Bylo tak przez jakis czas, przez jakis miesiac-poltorej mialem spokoj i od mniej wiecej tygodnia-dwoch bardzo czesto mam takie delikatne krwawienie, nie tylko po przebudzeniu, ale praktycznie przez caly dzien okresowo. Generalnie mam pewnie oslabiony organizm, duzo delikatnych przypadlosci, ktore mniej lub bardziej mi dokuczaja (np mam w mniejszym lub wiekszym stopniu 90% objawow cukrzycy, ktora oczywiscie mi nie wyszla po badaniach). Mialem niedawno robione wszystkie podstawawe badania, krew, mocz itp itd, wszystko w normie - lekarz pierwszego kontaktu sugerowal psychologa ;) A krew z nosa sie leje i leje. Jakies pomysly, co moglbym przebadac i sprawdzic? Nie chcialbym sie obudzic z reka w nocniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@dudida: w sumie to bardzo mozliwe, ze mam jakis niedobor, np mam wiecznie spierzchniete usta i ciagle robia mi sie zajady mimo tego, ze na pewno nie jestem odwodniony (~2l wody dziennie zawsze pije), a kremy na zajady pomagaja tylko tymczasowo ze skutkiem, a nie przyczyna problemu :(
@magikrafal medanom proponuje poczytanie o Wit C. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.