Wpis z mikrobloga

@bvrvn: zgłoś na policję zagubienie dowodu.Na znajomego wynajęto mieszkanie na zgubiony dowód ,gdzie hodowano marichuanen.policja zapukała po dwóch latach od zgubienia.Możesz sie zalogować przez bank na epuap i zglosic zagubienie
  • 0
@Pannenkoek: Wszystkie umowy mam elektroniczne i nie ma na nich. Mogę np iść jutro to oddziału agencji lub banku i spróbować uzyskać to info, wiec raczej to załatwię ogolnie. Bardziej chciałem się dowiedzieć jak zwłoka dnia, dwóch może być niebezpieczna w wypadku ewentualnego użycia dowodu
@Pannenkoek: tak mi znajomy opowiadał. Mi ukradli portfel w Holandii, zgłosiłem na policję, byłem na przesłuchaniu, zgłosiłem przez epuap zagubienie, napisałem nawet do ambasady czy dopełnieniem wszystkich formalności, odpisali po dwóch miesiącach, że tak
@Langerob

Pierwsze słyszę, by tak długo coś załatwiać.
Policja w Holandii w weekend przyjmuje i tak tylko nagłe przypadki typu: śmierć, napad na bank.
Wiec i tak musi czekać do jutra. Ale z tego co ostatnio znajomy miał...od ręki.
@Pannenkoek: Ogólnie Holandia jest spoko ,ale czasami są sytuacje ,że głowa boli.Ostatnio dostałem brief ,że mam oddac 193 euro za zorgtoslag.Ok ,ale na acceptgiro już mam napisane 655 euro.W belastingu nie wiedzą czemu tak ,czekam więc 5 dni roboczych. I to nie pierwsza taka sytuacja.Raz tez się domagali zwrotu 750 euro,po odwołaniu okazało się że mają mi jeszcze 30 euro dopłacić .I tego nie rozumiem .I mam jeszcze parę historii ,jestem
@Langerob

Hahahah Nie słuchaj ludzi, zawsze postępuj tak byś miał dobrze. Mieszkam tutaj 8 lat, znam język, swoje z polskim nazwiskiem przeżyłem...wielka morda jak znasz jezyk, bo inaczej skubia.