Wpis z mikrobloga

Nienawidzę iphonów, ale dostałem za darmo najnowszego XS od pracodawcy, bo nie było już Samsungów S10. Uczę się go i nie widzę tego efektu WOW albo czegoś dlaczego srajfon miałby być lepszy od androidów (aparat w samsungu lepszy). No ale iphone lepiej działa na zbieranie lajków na instagramie (nie mam instagrama, tylko wykop xD).
Moje pytanie do Was - jakie macie apki które są zajebiste, użyteczne albo unikatowe i na androidzie takich niet albo poprostu polecacie sprawdzić xD Może jakieś gry?
#iphone #iphonexs #apple #smartfon #aplikacje #srajfon
  • 20
  • Odpowiedz
jakie macie apki które są zajebiste


@obcx: Macbook, AppleTV, Apple Watch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

iPhone, to zajebiste urządzenie spinające w całość rzeczy wymienione powyżej.
  • Odpowiedz
@Fox7er: na #android cenię takie apki jak np. apkę do nagrywania każdej mojej rozmowy która działa w tle, albo apke do nauki języków ankidroid. Na iphonie niema nic do nagrywania rozmów, a ankidroid na iphonie kosztuje ponad 100pln xD na andku jest za friko
  • Odpowiedz
@obcx: eh widać, że po prostu przywykłeś do upośledzonej filozofii Androida i teraz nie potrafisz się odnaleźć. Zapomnij o Androidzie, podejdź do tego na świeżo to zobaczysz jak fajnie jest gdy wszystko śmiga, system po prostu daje w spokoju używać urządzenia, interfejs oparty o gesty wręcz wymiata.
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o hardware, to apple od kilku lat jest w tyle. Ciężko szukać logicznych argumentów uzasadniających zakup IP za 5k.


@Fox7er: błędne myślenie rodem z ery PC i Windows - nie potrzeba 10GB RAM i 1000 GB miesca na dysku by zapewnić komfort działania.... nie mówiąc już o tym, że rok po roku procesory Apple do iP biją rekordy wydajności.
  • Odpowiedz
@Fox7er: szeroki kąt jest tylko dostępny trochę na około bo - włącz nagrywanie filmu i masz na dole przycisk robienia zdjęć w trakcie nagrywania ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ciekawe zauważyłem, że ostatnio flagowce z Androidem też domyślnie mają coraz częściej 4:3 a nie szeroki kąt ustawiony.
Kiedyś czytałem, że tak sobie Apple za Jobsa przyjęło i tak już jest a jak chcesz mieć zdjęcie panoramiczne bez
  • Odpowiedz