Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,

jako, że postanowiłem zmienić coś w swoim życiu porwałem się na bycie pilotem. Pierwszy etap już za mną (licencja PPL) ale teraz najtrudniejsze - ATPL. Jako, że jest to seria przedmiotów kończących się egzaminami po angielsku a materiału jest ogrom, zdecydowałem się kompletnie porzucić granie na kompie. Jest to dosyć drastyczny krok bo zazwyczaj spędzałem przy nim co najmniej 3-4h dziennie zaś teraz spędzam 0h ()

Będę codziennie postował tutaj jak długo wytrzymam bez uruchomienia jakiejkolwiek gry do momentu aż nie zdam ostatniego egzaminu...

Życzcie mi proszę szczęścia i wytrwałości ()

Dzień 2.

#pcmasterrace #gry #pcelibat
  • 8
@drzuo Nie muszę bo mogę latać sobie na żywo w ramach budowy nalotu. A póki co nie chcę brać się za naukę procedur w symulatorze bo mam do ogarnięcia całą teorię ATPL ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@m3n3lli: To nie jest takie trudne nawet. Wystarczy tylko zauwazyc mocne strony PRZECIW graniu i jakos to idzie.

Ja porzucilem granie 2 tygodnie temu z powodu cheaterów. Okazjonalnie jak np. wczoraj i dzisiaj zagram by przypomnieć sobie te zle emocje. Ale nie ma mowy o graniu w tygodniu :D
@Nizax Ja raczej gram w Single Player bo multi jest dla mnie zbyt wymagające i ciągła potrzeba rywalizacji z lepszymi od siebie odbiera mi przyjemność z gry. Czasami pykałem w HotS'a (tam nie ma cheaterów) ale tylko ze znajomymi aby mieć jako-taki wpływ na przebieg rozgrywki. Ale ciężko się oderwać jak już zacznę i nagle 3h zleciały :(

Granie jest super ale jeśli się to robi z umiarem.
@m3n3lli: no to musisz rozpisac sobie plan priorytetow i dzialac wedlug niego. Jak go napiszesz to sam bedziesz miec swiadomosc ze to co jest napisane jest tym czego na prawde chcesz.

Ale ciezko taka samodyscypline utrzymac na dluzsza mete :/
Musisz miec zawsze z tylu glowy ze to nie gry uzalezniaja a emocje z nimi zwiazane
@drzuo No właśnie nie potrafię z umiarem tego robić. A jak idę w skrajności gdy na coś się uprę to zazwyczaj dobrze mi to wychodzi. Pocieszam się tym, że po egzaminach zrobię sobie takie 2 tyg. tylko przy kompie i nadrobię zaległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)