Wpis z mikrobloga

@Deadlyo: no to zależy też od studia i stopnie skomplikowania wzoru. Widziałam sporo tatuaży pod tytułem "ja zrobiłem to pięć razy taniej" i nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r__k: Niby tak, ale czarno-białe i to takie proste nie są jakoś mega drogie.
Kwota 500 to już też przesada, liczyłbym n max 400.

Jedna sesja jakieś 2/4h i po kłopocie, no chyba, że ktoś nie wytrzyma i musi mieć 2 to już indywidualna strona.
Ale mój 15x10cm był robiony może z 3h i dałem za niego 200zł
W legalnym studio, na czystych igłach
@r__k: Tutaj jedynie cieniowanie jest trudniejsze.
Reszta to jechanie po linii od tej ich kalki co mają jako wzór.

A do cieniowania używa sie innych igieł które są do tego tworzone, więc no naprawdę, 500zł to przesada.

Ale to zależy jak mówisz od studia i od miasta nawet, bo w warszawie policzą x5 bo warszafka a katowice to katowice.
Wg, mnie więcej niż 400 bym nie dał.
Albo porządnie się zastanowił.
@Smerfiaczek: @Deadlyo: @r__k: @Defect: @Pitaq: Chciałem się zorientować na ile wycenilibyście robotę tego anioła. Ogólnie chce sobie zrobić nad tym napisem pióro, które będzie okalało napis, natomiast pod napisem anioła (ale trochę mniejszego niż na tym zdjęciu, które wrzuciłem) który próbowałby "dotknąć, złapać" to pióro. Na ile wycenilibyście taką robotę w studiu? Do 1k bym się zmieścił?
okociskoko - @Smerfiaczek: @Deadlyo: @r__k: @Defect: @Pitaq: Chciałem się zorientować...

źródło: comment_61hjxfL3YPt8m6mts5lTEVMW0i5aZ5oc.jpg

Pobierz
@oko_ci_skoko: Panie, do 1k to by Ci plecy zrobili (żart)

Liczę na jakieś 300zł za taką małą powierzchnię, może 400 zależy od studia.
WIęc to jest mała kwota, co innego większy na klacie i plechach ale bark jest mały 15x15 albo i 10x10cm tam masz
@oko_ci_skoko jedna sesja kolego jeśli chcesz mieć to zrobione starannie i dobrze. Ceny naprawde sporo się wahają. Czasem widziałem dziarki z ogłoszenia z OLX za 300zł za sesje i były naprawde dobre a niektóre za 1500 z profesjonalnego studia były fatalne bo tatuator akurat był na kacu. Cena w dziarach zależy tylko od Ciebie