Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomaszFutbalista:

>konserwa wskazująca

>nazista wysmiewający

Jak ktoś z lewicy wskaże odesetek samobójstw w kraju to rozumiem, że mogę go śmiało, bezwzględnie nazywać polakożercą i zwyzywać od najgorszych gówien? Jeżeli już przejmujemy retorykę ze stanów i nazywamy wszystkich, co nie z nami, nazistami.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Nigdy nie jadlem ich lodow. A o ich praktyce to wiem od czasu poloneza równości na tej 100dniówce. Sprzedana akcja, medialna nagonka ;P na koniec 100dniowki o 4 nad ranem zebrali grupe #!$%@? maturzystow aby tanczyli w mono-parach. Za to udekorowali im sale na bal. Nie ma to jak przekupić nastolatków aby wspierali Twoją pato ideologie. Drzewa by posadzili.
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą jadł ktoś je w PL? Mam wrażenie, że w UK smakowały o niebo lepiej.


@WaxYL:
Jadlem w PL, jadlem w Stanach, roznicy nie zarejestrowalem. Poza tym ze w Stanach maja 4x tyle smakow, a w chlewie jak to w chlewie.
  • Odpowiedz
Ty chyba nie widziałaś co niektóre prawaki pisali po śmierci Milo - że to wina homolobby bo to my wmawiamy im, że "udają inną płeć" a oni są wielce empatyczni i chcą by to było wpisane jako choroba.


@SquirrelsCanFly: jakiej smierci Milo? Yannapoulosa?
  • Odpowiedz
@xetrian: tak samo normalne jak polaczek, to tylko zdrobnienie. Ale jak ktoś pisze p0lka, to ma na myśli głupią kobietę bez żadnych ambicji, jakby to była norma. Mimo to nikomu nie przeszkadza pisanie tak o 20 milionach ludzi w samej Polsce i pewnie drugim tylu za granicą. Ale gdy raz na kilka tygodni ktoś nazwie kogoś uwaga polaczkiem (nawet bez dopisania robak cebulak), czyli małym Polakiem, to ból w komentarzach
  • Odpowiedz