Wpis z mikrobloga

@Sqbfd jedyna niebezpieczna sytuacja jaką miałem z udziałem hulajnogi to jak dwóch pedalarzy chciało mi #!$%@?ć bo jechałem szybciej od nich a się nie męczyłem xD
  • Odpowiedz
@Sqbfd: o #!$%@?, blagam niech ktoś nagra jakąś niebezpieczna sytuację na hulajnodze i im wyśle xD nie wiem rowerzysta i hulajnoga i że rowerzysta przewraca gościa i go wyzywa albo że z samochodu wychodzi seba i goni gościa na hulajnodze z bejsbolem xD błagam
  • Odpowiedz
  • 41
@LuxEtClamabunt no ale jakiekolwiek przepisy by się przydały, obecnie mamy sytuację gdy w sumie nie wiadomo czy tym można jeździć po chodnikach, ścieżkach rowerowych czy może po ulicy. Nie chodzi o zakazywanie ale byłoby miło gdyby było wiadomo kto ma pierwszeństwo albo czyja to wina gdy cię stuknie auto na pasach
  • Odpowiedz
Podstawowy przepis jaki by się przydał i był egzekwowany to regulacja miejsc, gdzie można je zostawiać, bo za niedługo to zaczną parkować na środku jezdni.
  • Odpowiedz
@Sqbfd: hulajnogi jeżdżą przynajmniej chodnikami, ja często mam niebezpieczne sytuacje na drogach jadąc samochodem i mijając święte krowy na rowerach.
  • Odpowiedz