Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać co warto zwiedzić na greckiej wyspie Zakhytos? Mam już cztery takie pozycje jak: wyspa żółwi Caretta, wyspa wraku Navagio Beach, błękitne groty (to razem z wyspa i plaża Xigia oraz widok z góry na wyspę wraku. Co jeszcze można dopisać do listy? Jaki środek transportu najlepiej wybrać (skuter/auto)? Warto brać pod uwagę zorganizowane wycieczki, które proponują np. Wyspę wraku, błękitne groty i plaże Xiagia w jednej wycieczce?

#grecja #zakhytos #podroze
  • 11
@k4cz0r: Z tego co napisałeś to większość atrakcji już wymieniłeś. Warto poszukać w internecie i zadzwonić przed kupnem rejsu na Shipwreck Beach i błękitne groty - będzie taniej, jeśli zadzwonisz i powiesz w porcie, że dzwoniłeś. Polecić mogę jeszcze linię brzegową na zachodzie - piękne widoki z kamienistych zbocz. Warto też wybrać się do centrum i poszukać lokalnych (obskurnych) knajpek rodzinnych - tanio i przepysznie + można poznać trochę istorii jak
@Opencjuszek: Właśnie patrzę fajne oferty maja i akurat jedna wycieczka załatwia trzy miejsca, które chciałem zwiedzić :D

@alfredbuzdygan: o to też fajne, już dopisałem.

Czym lepiej się poruszać po wyspie? Skuter da radę? Czy lepiej wybrać auto?