Wpis z mikrobloga

Hejka :) (czy ja jestem jedyny na tagu, co się wita w ogóle z Wami xD?)
Testuje sobie tego Waszego Cyrus - Writer i pomimo tego, że nie leży mi Sauvage, to jednak klon wygrywa z oryginałem.
W otwarciu jest świeższy, czuję różowego grejpfruta wymieszanego z różowym pieprzem i jest tak samo przeładowany ambroksanem jak Sauvage i Dylan Blue - dla mnie to jest bardzo duży minus.
Po 10-15 minutach jak dla mnie identyko co dzikus.
Jest nudny, jest do bólu liniowy, ale jest również przyjemny i nadal uważam, że są to mega bezpieczne perfumy na zakup dla kogoś.
4 strzały, parametry bardzo dobre.
Mnie osobiście męczy.
Jakby odjąć tego ambroksanu z połowę, zrobić go bardziej świeżym to bym go nosił...
Rzadko, ale może?

#perfumy #scentlife
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dradziak:
Cześć :)
Ło Jezu, ale wy straszycie tym ambroksanem, ostatnio wąchałem u kolegi Dylana i tak jak mówisz, przyjemny zapach, już 20ml sobie zamówiłem, teraz będzie wstyd nosić () i jeszcze kolegę też namówiłem! Będę się smażył w piekle.
  • Odpowiedz
  • 0
@WujekAtom
Jeśli go znasz to tam wiesz, bardziej jest to przydatne dla tych, co go nie znają :D
Wszystko co piszę ma wywoływać dyskusję i skoro Ci się podoba, to moja opinia absolutnie się nie liczy (ʘʘ)
Jest dużo ambroksanu, ale może to być także wielki atut przecież!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dradziak: Na dobrą sprawę można zgadać kilka osób i stworzyć sztuczny hype na jakiekolwiek perfumy, napisać kilka pochlebnych opinii i tylko patrzeć jak maszyna się rozkręca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dradziak nie no... czesem uzyje. Nie przytlacza tak jak oryginal i nie jest tak mocny w odbiorze co moze być na plus dla CW. Uważam ze pieniążki nie wyrzucone w błoto ( ͡º ͜ʖ͡º) dobra budżetówka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz