Wpis z mikrobloga

Wybierasz plan, idziesz i ćwiczysz.


@ArRog: Dokładnie, tyle wystarczy.
@jdhue: Możesz jeszcze wejść na jakąś stronę tematyczną/forum etc i poczytać absolutne podstawy teoretyczne żeby mieć świadomość jakie jednostki treningowe za co odpowiadają itd.
@running
@ArRog w sensie chce się przygotować mentalnie i fizycznie. Raz pociwczyłem takim planem przez godzinę, i następnego dnia tak się trzęsłem gdy wziąłem cokolwiek do dłoni. A mentalnie, chcę mieć absolutną pewność że robię poprawnie ćwiczenia (przez to że były nie poprawne brat #!$%@?ł se plecy.)
@jdhue: zacząć ćwiczyć z kimś kto ogarnia technikę, jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z ćwiczeniami siłowymi to nawet instruktaże YT Ci nie pomogą. Podstawowe ćwiczenia od których każdy powinien zaczynać, czyli martwy ciąg, przysiady i wyciskanie są trudne technicznie i nawet osoby z kilkumiesięcznym stażem bardzo często popełniają błędy. A osoba początkująca bardzo łatwo może narazić się na poważniejszą kontuzję.
@jdhue: Takie trzęsawki i ogromne DOMSy przejdą Ci po kilku pierwszych treningach. Potem będzie już tylko przyjemnie zmęczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do techniki i tak nie będziesz robił ich do końca poprawnie przez długi długi czas. Zawsze jest coś do poprawy. Natomiast warto od samego początku WIEDZIEĆ jak powinien wyglądać wzorzec ruchowy i do niego dążyć. W tym celu jak wiesz co będziesz robił na