Wpis z mikrobloga

podsumowanie ostatniego tygodnia (liczę od nocy czwartek-piątek):
-132 wpisy o tym że sławek, przepraszam, SRAAAAAAAWEK/rudy gej z bielska-białej liże loda dla konona
-2568 bólów dupy o to że sławek dogania mexicana w realizacji aspiracji bycia najstarszym nastolatkiem w Polsce (lans hajsem, butami itd.)
-83 kłótnie o to czy mexicano pije czy nie pije
-1000 propozycji wysłania paczki z gównem
-1 deklaracja że wysłana została paczka z gównem
-1001 postów sugerujących awangardę i nowatorskość pomysłu wysłania paczki z gównem
-200 ankiet "kto jest największym szkodnikiem na szkolnej", przynajmniej 3 odpowiedzi to różne nazwy na sławka
-więcej jak 90% głosów za sławkiem w powyższych ankietach, oczywiście
-zaskakująco mało, bo tylko 119 narzekań na donejtujących po 3 złote albo paczki (poczekajmy aż w przyszłym tygodniu zrobią lajta albo nakręcą film z rozpakowywaniem paczki)
-tracenie godności narzekając na meneli jednocześnie zarzucając im że oni robią to samo przynajmniej wysysając hajs z najbardziej znienawidzonej grupy społecznej bywalców tagu (gimbusów) - byście się zdecydowali, bo niekonsekwencja waszych wypowiedzi zbliża się poziomem do potężnych rozmiarów mazursko-podlaskiego warmianina

pokażcie jakikolwiek post który nie wpisuje się w powyższy schemat XD nie mogę się doczekać

tęsknię za czasami jak ledwo co knurowi zabrali nera, już te wysrywy się lepiej czytało jak to tutaj teraz dzisiaj
ahhhhrrr tfu #wykop
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy

https://www.youtube.com/watch?v=Lpeah-C8cc0

#muremzawalentym
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_przerebel: Dla ciebie Pan King of the Diamond, poza tym nie ma dowodu na to że pije. To że wali po nocach dziwne filmy i komentarze dowodzi najwyżej tego, że wali po nocach dziwne filmy i komentarze. Równie dobrze ja mogę zacząć #!$%@?ć logikę, bo trafiłeś literę D zamiast F, to musisz być pijany. XD

O, ja też mogę zaraz zacząć pisać po 30 wysrywów skierowanych bezpośrednio do Kononowicza. Mam
  • Odpowiedz
@mx-walnienty:

robię cokolwiek, co nie wiąże się z marnowaniem czasu na dwóch meneli i robieniem z tego jakiejś honorowej obligacji. Poprawianie ocen w gimbazie jest jedną z tych rzeczy. Elo yo swag, homie, pis, bro.


Czyli to "cokolwiek" to liczenie postów na tagu przez ostatni tydzień, a nie poprawianie ocenek.
  • Odpowiedz
poza tym nie ma dowodu na to że pije.


@mx-walnienty: jak nie ma? sam się przyznał na wykopie, że ma ten problem, że jak się nachleje to robi dziwne wpisy. wręcz błagał moderację o zbanowanie, bo nie potrafił się kontrolować po pijaku, to było naprawdę żenujące - prosić wykopowych moderatorów o cios łaski.
  • Odpowiedz