Wpis z mikrobloga

I ktoś nadal śmie twierdzić, że #rozowepaski nie mają łatwiej w życiu? :D
Czy facet może sobie pozwolić na taką metamorfozę? Potem mądrości typu: zacznij biegać, idź na siłkę, a w ich wypadku by podnieść skalę o 3pkt wystarczy makijaż i fryzjer :)

Jak to postrzegacie, to oszustwo? Czy #niebieskiepaski widząc swoją nową wybrankę bez tuningu nadal twierdzilibyście, że jest bardzo atrakcyjna? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#makijaz #logikarozowychpaskow #gownowpis
Pobierz ravau - I ktoś nadal śmie twierdzić, że #rozowepaski nie mają łatwiej w życiu? :D
Cz...
źródło: comment_mz3p21MbapqucwxzmVZO69tzfziP6i5v.jpg
  • 5
@ravau: kosmetyczka, fryzjer, styliusta, ciuchy, siłka też bo inaczej byłyby typowymi grubymi grażynami. Popatrz jak wyglądają baby na ulicy ;)
Facet podobnie-siłka, ogarnięcie ciuchów, zadbanie o ryj.
Sam mam 31 lat, dużo mniej włosów niż wtedy gdy miałem 24 lata ale ciuchy, siłka i kosmetyki sprawiają że moim zdaniem wyglądam w #!$%@? lepiej niż studenciak którym byłem 7 lat temu.
panie z mojego przykładu poświeciły x czasu u kosmetyczki, nic więcej :


@ravau: a sposob robienia zdjecia i pozowania nic, a nic nie ma wplywu pewno na ocene zdjecia, co?:P
mysle, ze gdyby zdjecia bylyby robione w obu odslonach dokladnie tak samo, z tym samym swiatlem, a modelki rowniez przyjelyby taka sama postawe i mialy ten sam wyraz twarzy, to efekty nie bylyby az tak spektakularne.