Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu dowiedziałem się ze moja dziewczyna zrobiła sobie rozbieraną sesje zdjęciową... Oboje 28 lvl, znajomość dość krótka bo od 4 miesięcy się spotykamy, sesja była zrobiona 8 miesięcy temu. Żeby mi zaraz ktoś tutaj nie napisał "ale przecież wy się wtedy nawet nie znaliście", tak tak to prawda ale... Mam mieszane uczucia jak się o tym dowiedziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Kilka dni temu jak rozmawialismy to temat zszedł na sesje zdjęciowe sportowców i wtedy ona powiedziała mi że tez ma taaką sesje. Powiedziała ze zrobiła ją sobie na pamiątkę bo teraz ma najlepsze cialo i zrobiła sobie taki prezent na urodziny. Cwiczy od jakiegoś ponad roku, ma ładną sylwetkę nie powiem. Tylko problem jaka to była sesja, ona tam była nago, nie dość że nago to byly jeszcze tam zdjęcia w klimatach erotycznych, w zbożu.
I teraz najlepsze ze wszystkiego, tą sesje robił fotograf mężczyzna. Jakiś obcy fagas robił zdjęciq mojemu Elfikowi! Jak to usłyszałem to się normalnie wkurzyłem. Spytałem czy nie wolała kobiety no bo przecież chyba z kobietą fotografem to jest lepiej dla kobiety tym bardziej ze chyba jest też bezpieczniej. Na co ona stwierdziła, że nie, ona wolała mężczyznę i wybrała faceta który między innymi robi takie akty i sportowcom i normalnych ludziom i parom i powiedziała, że zachowywał się bardzo profesjonalnie.
Wszedłem na stronę tego gościa i jego instargam i robi sporo takich zdjęć (oczywiście zdjęć mojej dziewczyny tam nie było) ale takiej ostrej sesji to nie miał no chyba ze ma ale po prostu nie są pokazane na instagramie. Spytałem się jej czy mi pokaże te zdjęcia i sie zgodziła. No powiem że jak ja je zobaczyłem to normalnie zdębiałem, samo patrzenie na nie mnie podnieciło a co dopiero musiał czuc ten facet kiedy był tam z nią i widział to wszystko na żywo??? Ok, zdjęcia są super, ona wyszła bardzo dobrze ale jak sobie pomyśle że on gapił sie na jej ciało to mnie szlag trafia. Przeciez normalny, zdrowy mężczyzna widząć ładną kobietę z ładnym ciałem i w dodatku z taką bielizną, musi czuć podniecenie. A jak w polu był jakiś rolnik i też się gapił???
Sama powiedziała, ze ona w ogóle nie czuła wstydu i skępowania i że bardzo dobrez wspomina te zdjęcia. Poza tym jak można nie czuć skrępowania skoro lata się z gołym tyłkiem przed nowo poznanym facetem w polu?? Jedyne pocieszenie, ze on nie tylko robi zdjęcia kobietom ale też ma sporo zdjęć mężczyzn, ale w sumie jakie to pocieszenie? Nie chce mi się wierzyć, ze widząc nagie ciała kobiet nie ma zbereźnych myśli...
Czy słusznie czuje się wkurzony? No bo jestem wkurzony i nie mam zamiaru kłamać że nie. Co byście zrobili na moim miejscu??? Mam ochotę wystrzelić na orbitę jak jakiś kosmonauta...

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
@BardzoWaznyUzytkownik: już pomijając zarzutkowość tego wpisu, to tak w celu wyjaśnienia pewnych spraw, to żaden fotograf, filmowiec, malarz, rzeźbiarz, czy garderobiany, albo inny technik na planie, scenie nie, choćby był najtwardszym samcem w okolicy i testosteron wypełniałby go po sam czubek głowy, to o i le jest normalny i jest profesjonalistom, to nie zwraca uwagi na nagość w pracy, ma ważniejsze sprawy na głowie.
  • Odpowiedz