Wpis z mikrobloga

Kupiłem gs500f który ma o nieszczęsne 0.10 kW za dużo na A2, wiec pojechałem do warsztatu, założyli blokadę i mam na to dowody(zdjęcia i wykres z hamowni) a w stacji kontroli pojazdów i tak powiedzieli ze mi tego nie podbija bo nie( ͡° ʖ̯ ͡°) Może ma ktoś jakieś kontakty w skp w #rzeszow #podkarpacie gdzie pracuje ktoś normalny?
#motocykle
  • 18
@bigger: Nie znalazłem niczego co by określało co jest niezbędne żeby zmienić moc, ma być ograniczona i tyle. Wiec to czy zaakceptuje to skp czy nie to już decyzja pracownika
@bigger: Ale ja mam problem z przeglądem xD w wydziale komunikacji to wiadomo ze musza wydać jak papiery się zgadzają. A potrzebny jest papierek z kontroli pojazdów ze moc ograniczona
@wudoef: Inna stacja. Mi koleś nie podbił przeglądu, bo Sv650 nie ma z tyłu błotnika (fabrycznie xD) i elo. Pojechałem gdzie indziej, bez zająknięcia. Vin, światła, klakson i tyle.
@booolooo: To niech się doedukuje. Taki błotnik jak na zdjęciu nie może być wymagany. Ewentualnie taki jak zintegrowany z tablicą chociaż też nikt nigdy mnie o jego brak nie pytał
@b3liaR: Wydaje mi się, że chodziło o ten. Tego zintegrowanego z tablica też nie mam, bo sprawdziłem, to jest coś mniejszego.

Najważniejsze, że już wiem, gdzie na przegląd jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@booolooo: Bociana z tyłu masz w tej sv czy już wywaliłeś? Bez bociana całe plecy w deszczu masz w błocie :D
Zawsze jak się na deszcz zbiera i wiem o tym wcześniej to kufer zakładam który robi za błotnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)