Wpis z mikrobloga

Znasz cala mechanikę katastrofy np.hindenburga concorda columbi albo kurska ?
Zakładam ze wiesz moze tylko jakies podstawowe informacje które trudno sobie dokładnie wyobrazić.
Ale gdyby ktos zrobił o tym naprawdę dobry serial to z wielkim prawdopodobieństwem zaczęła bys sie tym interesować i pewnie poznała bys jakies nowe szokujace szczegóły itd
Tacy sa ludzie nie da sie wiedzieć wszystkiego o wszystkim
A ten serial robi swietna robote bo skłania do szukania i dowiadywania
  • Odpowiedz
@totalnastabilizacja: beka z takich malkontentów jak ty, którzy muszą się do wszystkiego przyczepić i pisać takie wysrywy żeby tylko wcisnąć swoje gównopięćgroszy. Patrzcie jaki jestem a l t e r n a t y w n y, a ci debile co? Zachwycają się Troją, JA JUŻ DAWNO CZYTAŁEM HOMERA.
  • Odpowiedz
@totalnastabilizacja: ja w ogóle mam beke z ludzi którzy się o czymkolwiek dowiadują xDDD jeśli się dowiadują to znaczy, że wcześniej nie wiedzieli debile

Ostatnio mówie koledze o czymś a on mi na to, że dzięki na informacje bo nie wiedział xd jak skisłem wtedy
  • Odpowiedz
żałośni są niby hehe taki super zrealizowany serial, szkoda że wrzucają g---o wpisy o tym co się wydarzyło a nie o tym jak zajebiście grają aktorzy i w ogóle jak sobie można walić konia do realizacji, tfu k---a na głupie dzieci


@Krol_Pontaru: O jaki k---a freethinker i koneser montażysta xD Obejrzał filmik od "Na gałęzi" i się Wajda znalazł co ogląda filmy tylko po to by zwracać uwagę na grading,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chozi: Mam 21 lat, temat mnie zainteresował dokładnie w 2007. To nie jest kwestia tego, że to historia nie dotycząca ich życia. Gdyby tak było, to odzież patriotyczna nie miałaby wzięcia. To ignorancja.

@Chilli_Heatwave: Dasz namiar?
  • Odpowiedz