Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem robić SBC ze stanem konta 20k i udało się zrobić z tego ok 200k.

WPIS WCZORAJSZY
dzisiaj dalej robiłem sobie SBC i najlepsze trafy:

TOTS Da Costa, TOTS Vlachodimos, Coutinho, Insigne, Sule, Santamaria i Camacho SD Huesca ( ͜͡ʖ ͡€)

do tego tak jak wczoraj kilkanaście kart 83/82 i dzisiaj prześladował mnie Pan Piłkarz Wernbloom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak wcześniej wspomniałem zaczynałem ze stanem konta 20k - dzisiaj kończę robienie SBC (bo słabe paczki zostały) ze stanem konta 550k i ok 50 kart złotych&srebrnych do sprzedaży (karty potrzebne do sbc +/- 1k karta)

#fut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimus: no ewidentnie jest jakiś algorytm czy coś, który daje dobre pulle nowym kontom/kontom które robi mało SBCków. Problem się pojawia wtedy, gdy robisz około 200-300 ligowych SBC, MM, jakieś dzienne SBCki i najlepsze pulle to zwykły Pizzi albo Danilo Pereira - a tak ja miałem już nieraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1: jeśli chodzi o SBC to robie praktycznie wszystkie dzienne SBC (jakieś wyzwania, nie karty do zdobycia przykładowo) MM. Wcześniej kończyłem Premier League, Serie A, Bundesligę, La Liga Santander. Konto mam od października (bo wtedy konsolkę kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i ok 1300 rozegranych spotkań na koncie, więc wydaje mi si że jestem aktywnym użytkownikiem tej giereczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zimus: ale jak wspomniałeś wcześniej jest to Twój pierwszy FUT i stosunkowo swieże konto, bo od zeszłego roku. Moje jest z 2016 i trafy są tragiczne, nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam dobry traf lub chociaż walkout.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: tutaj się nie zgodzę, bo paczki to zwykły fart. Teorię można łatwo obalić - mój znajomy ma konto 2k14 i w tej edycji trafił 3 ikony, 5 player picków z weekendowej do grania - Reus, Van Djik, Ronaldo czy Neymar więc to takie gadanie jak z brązową ławką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MiesozernaBijeLudzi1: ale to nie jest tak, że co tydzień nawet (
  • Odpowiedz
@Zimus: fakt jest taki, że świeże konto bardzo mocno zwiększa szanse na lepszy drop, ale nie daje gwarancji. Sporo osób ostatnio pozakładało nowe konta i miało to przełożenie w trafach, więc coś w tym jest.

Btw. Co Ci daje stawianie k zamiast 0? XDD Nie czaję tego fenomenu.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: eeeee no spoko, ja w 100% z tym się nie zgadzam bo jednemu na nowym koncie coś dropnie a drugiemu nie ;) tutaj masz już porównanie jeden z lutego nic nie trafił a drugi z maja 5 ikon ;) 50/50. Poza tym skoro uważasz, że na młodszym koncie lepsze trafy to czemu nadal grasz na tym z 16' ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1: to ja jestem potwierdzeniem tej teorii - w zeszłym roku na nowym koncie podam tylko najlepsze wymienne trafy: Tots Neymar, Tots Sergio Ramos, Tots Douglas Costa, Crespo. O kartach złotych z ratingiem 88-90 już nie pamiętam. W tym roku gram od dwóch miesięcy i z niezliczonej liczby sbc najlepszy traf to Pique 87 za 35k i niewymienny Sommer tots z wymian. Ledwo z tych sbc coś na plus robię.
  • Odpowiedz