Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 953
#inwestycja5kzl
Po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem zainteresowania pod tagiem postanowiłem zmienić formułę na ciekawszą.
Od dzisiaj będę starał się codziennie inwestować 5000zł. Tzn. Kupować, sprzedawać akcje, otwierać pozycje na przeróżnych produktach inwestycyjnych. Maksymalny okres trwania inwestycji to 5 dni roboczych. Najczęściej będę starał się wyrobić z inwestycją w 24h, w każdym dniu roboczym.
W większości przypadków będzie to prawdopodobnie DAX oraz polska GPW (przez DM PKO BP).
Zaplusuj jesteś zainteresowany.
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@d___b: zarabiam cały czas, oczywiście przy użyciu większego kapitału. Jednak chce pokazać że 5kzł też spokojne wystarczy.
Jeśli chodzi o gpw to lubię kupować akcje po dużych spadkach. Ostatnio np ten square games kupuje w ten sposob i sprzedaje po kliku dniach z zyskiem w okolicy 5-10%.
@kingwing1 da się zarobić nawet w parę minut( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie będę grał na opcjach. Czy short czy long
@Fryderyk94: Kontrakty wedlug mnie to glupota, tak samo jak granie bez strategii: "Czy short czy long to się okaże parę minut przed otwarciem pozycji." wedlug mnie powinienes miec jakies dlugoterminowe przewidywania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kingwing1: jak pytasz tak dokładnie to na przykładzie samego daxa powiem Ci ze moja strategia w głównej mierze opiera się na stategii PSV. Rano między 8 a 9 mam plan co i jak będę rozgrywał. Później tylko czekanie na okazje i zajmowanie pozycji którą często piramiduje, griduje jak to woli.
Raczej częściej będę wchodził w longi na daxie.