Wpis z mikrobloga

Co to jest ten caly desmoxan?? Pale od 10 lat, od 7 lat minimum 10 paczek papierosow dziennie (lvl 24 here). Niby nie pale o 3 dni juz, calkiem spoko sie czuje, raz na jakis czas sa napady ale bez tragedi. Dzisiaj wypilem 4 piwka, byly straaasznie ciezkie momenty ale zarzucilem tabsa 20 minut temu i mi sie nagle odechcialo. Czy tak moze dzialac placebo jak niektorzy sadza? A, no i tak #!$%@? i realistycznych snow to jeszcze nigdy nie mialem.

#farmacja #leki #desmoxan #papierosy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PatrixOK: desmoxan podobno tak działa na sny. Desmoxan dostarcza Ci bodajże jakąś tam dawkę nikotyny? I dlatego Ci się odechciało palić. Z tymi 20 paczkami, to Ci się coś #!$%@?ło chyba
@PatrixOK 10 paczek dziennie...? Kiedy Ty oddychasz.

Ale przyjmując, że się pomyliłeś i chciałeś napisać "10 papierosów"
Desmoksan naprawdę działa, tylko stosuj się do ulotki.
Zrób cała kurację, a nie tydzień i odstawiamy bo już się palić nie chce.
Ja rzuciłem i kilka mi znanych osób również. Mi dużo pomogło ograniczenia piwek na miesiąc, bo ciągnie przy piwku.

Co do snow to uważaj jeszcze, jeżeli wstajesz wcześnie do pracy. Ja 3 razy
@Arthaniel: @Myszoskocznia: @DickWredniak: @Beczkowy: Jak juz pisalem, jestem po 4-paku i pewnie chcialem napisac pol paczki dziennie i zapomnialem usunac. Zabawne w sumie, bo pisalem o desmoxanie i chyba to tez wplynelo na to ze zapomnialem tego usunac, bo czuje sie roztargniony przez desmoxan.

@Arthaniel - wow, a myslalem dzisiaj ze to przypadek ale zamiast na 8 przyszedlem dzisiaj na 9. Budzik slyszalem, ale nie bylem za #!$%@?
@DickWredniak: co do silnej woli to wiadomo, to moje 2 podejscie i czuje ze sie uda. Za 1 popelnilem duzy blad i posluchalem sie recepty desmoxanu, gdzie pisze ze przez pierwsze dni mozna zapalic kilka szlugow. Co prawda przez 2 tygodnie ograniczylem fajki do minimum, palilem po 2-3 dziennie ale po 2 tygodniach stwierdzilem ze to bez sensu bo i tak mysle tylko o tym kiedy do nastepnego szluga i tak
@PatrixOK Cytyzna jest silnie toksyczna, ma szerokie spektrum skutków ubocznych. Nie jestem lekarzem, ale z tego co się orientuję, zastepuje nikotynę w receptorach mózgowych, przez co nie odczuwasz głodu nikotynowego nie dostarczając sobie jednocześnie nikotyny. Chyba jedyny sensowny sposób zerwania z nałogiem, bo te wszystkie gumy czy pastylki z nikotyną, to jak zrywanie z heroiną, poprzez jej palenie zamiast zastrzyków.

U mnie ze skutków ubocznych, poza zaburzeniami snu występowała również dosyć silna