Wpis z mikrobloga

Jakbyście mieli kod na 100% zniżki na produkt jetbrains to który byście wybrali dla osoby, która ma #naukaprogramowania? Uczę się Javy i myślałem nad IDEA

Tak wiem, że dla nowicjusza wersja ultimate to trochę przestrzał, ale jak mam za free to warto by było potestować, ale może coś innego jest ciekawego dla mnie w ich ofercie?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IRusio: co zastąpiło MFC? Jak XNA było ubjane to Unity nie było jeszcze tak popularne. Co zastąpiło Windows Phone? Android? Był już wcześniej. Po prostu Microsoft uznał, że już nie będzie wspierał, bo im to się nie opłaca i już.

Co z ludźmi, którzy mieli swoje aplikacje w tych technologiach? Co z tymi, którzy dużo zainwestowali w daną technologię? Znam gościa, który zrobił własny silnik na XNA. A rok później MS powiedział, że jednak porzuca XNA. Swój silnik i dwa lata pracy wyrzucił do kosza.

Co z firmami, które mają produkcyjne aplikacje w danej technologii? Co z ich rozwojem? Co chociażby z aktualizacjami bezpieczeństwa? Takich systemów nie przepisuje się z dnia na dzień i nie jest to
  • Odpowiedz