Wpis z mikrobloga

#przegryw

#!$%@? jest żyć będąc niskim, nawet nie mając odstraszającej mordy, u jakichś 90% różowych mam już tylko z tego powodu #!$%@?, co widzę po ostatnich moich podbojach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamiętam kiedyś jak laska w palarni na mnie reagowała, tzn. miała taką minę skwaszoną jak poprosiłem od niej o szluga, a potem widziałem ją uśmiechniętą, wesołą tańczącą z jakimś Chadem 190 cm...

Poczułem się jak śmieć wtedy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 29
@dleifteh: 172 here powiem ci tak ziomuś w klubach to są naprawdę takie szlaufy i tam jest za duża konkurencja, w dodatku moja była dziewczyna taka typowa licealistka która chodzi co tydizeń na imprezie tam mówiła mi ze tam sporo osób jest które sa po prostu chadami albo normikami. "Wysocy" "Przystojni" wiec no
@nimNastanieMrok: w takim razie musisz wyglądasz przeciętnie, albo nawet brzydko i z nadwagą, przykro mi nie obraź się, ale większość kobiet która ma takie zdanie, właśnie tak wygląda.

@HarrsonDW: kolega chyba idealny dla MNIE, bo on jest brzydszy ode mnie, ale ma dobrą gadkę, tylko nie wiem jak z takim gościem podbijać, że pierwszy ja idę, czy on?
@HarrsonDW: gadka nie jest przecież najważniejsza, wygląd jest na pierwszym miejscu, jak laska komuś odmówi tańca na początku to nie z powodu jego gadki, tylko z właśnie z powodu wyglądu.

w ogóle jaka #!$%@? gadka? xD o czym gadać podbijając do 2 lasek w klubie wolnych?

chyba wystarczy "zatańczysz?" a potem w czasie tańca rozmawiać o czymś...