Wpis z mikrobloga

Mirki, może wy wiecie jak to rozwiązać. Mamy dwa sklepy internetowe plus allegro (główny kanał sprzedaży), wszystko razem spięte z #comarch XL. Chcielibyśmy jak najbardziej zautomatyzowac proces realizacji zamówień. Jak na razie wygląda to tak że na podstawie zamówień drukujemy wm, FV lub paragon oraz listy. W ogóle da się pominąć drukowanie fizycznych paragonów gdy wystawiamy je na drukarkach fiskalnych? Jakiś rachunek na mail? #ecommerce #allegro #ksiegowosc #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #biznes
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@RandomowyMirek mamy na pokładzie programistę, który stworzył "panel" do zarządzania sprzedażą i importem, obsluga aukcji, towarów i zamówień - to wszystko jest zintegrowane.
Chodzi mi tylko o znalezienie sposobu na zautomatyzowanie samej realizacji zamówienia, tj. żeby człowiek był potrzebny tylko do spakowania paczki i ewentualnie wydrukowania listu przewozowego.
WM są drukowane po to żeby później ewentualnie sprawdzić kto popełnił błąd w razie reklamacji, magazynierzy składają na nich swoje podpisy.
Niestety nie
  • Odpowiedz
@bitkoin: Możesz rzucić pomysł. Jeśli firma się rozwija, to prędzej czy później dojdą do momentu w którym muszą się przesiąść, tylko wtedy pewnie będzie to moment gdy na nic nie ma już czasu, wszystko dymi a w perspektywie są urlopy - czyli np. święta :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Millionth_Visitor dla mnie wszystko w tej firmie jest źle zrobione ale oni wiedzą lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) Co prawda prowadzą biznes od lat 90 i za to props ale jednak na technologii i internetach się nie znają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RandomowyMirek to już poszło za daleko, aż takiej wiedzy technicznej nie posiadam ( ͡º ͜ʖ͡º) generalnie chodzi mi bardziej o aspekty prawne bo od strony technicznej to na pewno da się ogarnąć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
A mi wmawiali że gadali z prawnikiem i nie ma takiej możliwości od strony prawa, pora na zmianę "prawnika" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie, wystarczy jakikolwiek .NET-owiec, który potrafi zaimportować DLL-kę do Visual Studio.


@RandomowyMirek: Dokumetnacja to raz. Miałem kiedyś klienta z CDN XL, któremu dopisałem dosłownie jeden view do bazy (lista przeterminowanych płatności czy coś w tym rodzaju). Potem wystąpił jakiś problem z tym erpem, chciał skorzystać z gwarancji i robili mu problemy bo znaleźli ten view i przyczepili się, że to nie zostało wykonane przez partnera Comarch.
  • Odpowiedz