Wpis z mikrobloga

@Dej_mi na wschodzie troche, pewnie dlatego, ze nie bylo napisane po ukrainsku. Na polnocnym zachodzie ewidentnie najwiecej. Ciekawe na kogo tam glosowali? A ch*j juz nawet nie chce mi sie denerwowac. Ch*j w PiS i kazdego idiote ktory na nich glosowal, ch*j w socjal i propagande. Czekam na spowolnienie gospodarcze. Ja sobie poradze i chetnie popatrze z dystansem na skomlenie elektoratu 500+ gdy nie bedzie z czego wyplacac pinionszkuf.
@Dej_mi: Ale wiesz, że niektórzy oddają nieważny głos umyślnie? Żeby pokazać, że nie ma na kogo głosować ale idą na wybory, żeby wliczać się w statystyki. Na pewno w tej grupie jest wielu debili którzy na przykład zamiast krzyżyka stawiają "ptaszek", ale sam oddałem nieważny głos z premedytacją, więc nie wiem czy mówienie, że wszystkie nieważne głosy oznaczają debili. Ale to moje zdanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na polnocnym zachodzie ewidentnie najwiecej. Ciekawe na kogo tam glosowali? A

@greven:
Nie wiem jak obecnie, ale w przeszłości w zachodniopomorskim zawsze były najgorsze wyniki z matur ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: Tak ale te matury tłumaczą się tym że rodzice często jeżdżą na roboty do Niemiec i uczniowie pochodzą z takich pseudo rozbitych rodzin w których nie ma nikogo żeby przycisnąć ucznia do nauki. Wiem bo mam w rodzinie nauczyciela z technikum w zachodniopomorskim