Wpis z mikrobloga

@lyman11: Nie chciałbym wiele zmieniać, ale czasami pod górkę brakuje mocy hulajce. Jeździłem Segway ES2 i jednak nieco lepiej sobie radziła z podobnymi podjazdami.
@lyman11: Czyli nie dostaje to jakiegoś boosta? Nie jest wtedy łatwiej wjeżdżać pod wniesienia? Jeśli chodzi o zwiększenie prędkości, to na tym mi akurat nie zależy, bardziej moc.
@Boyzee: kilka kliknięć na smartfonie i tyle tylko nie wgrywaj duzo naraz, wgraj jeden jak ci nei bedzie pasowal to wroc do fabrycznego bo bedziesz mial duzo zabawy potem z tym xD (ja zepsulem i st linka musialem kupowac i wgrywac softa przez kompa)
@Boyzee: a co do ustawień.

Mam wyłączony KERS. Nie hamuje silnikiem, można na luzie jeździć.

Start od 1,5km/h

Mam zwiększona prędkość, w trybie normal 32, w ECO 25. Nie zwalnia hulajnoga, normalnie to przy 50% bateri jeździ się wolno strasznie, a tak to nawet w ECO daje spokojnie radę z podjazdami.

Jeszcze na pewno mam ustawiona możliwość zmiany trybów w trakcie jazdy.

Moc i inne jak w CFW W.

Ogólnie wielkich
@Boyzee: da się jak najbardziej.

Ustawiasz prędkość do której hulajnoga ma hamować silnikiem. Domyślnie bodajże 6km/h. Ja jeździłem z ustawieniem do 20km/h ale ostatnio mam na trasie sporo górek i zjeżdżam z nich na luzie z prędkością 25-28km/h bez zużywania baterii.