Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
UK to stanu umyslu jednak xD

Jestem sobie na magazynie amazona w #coventry i od razu swir na punkcie bezpieczenstwa - nihil novi. Automatyczne bramy, 10 minut przepytywanie przez ciecia, zakaz.przebywania w ciezarowce podczas rozladunku, #!$%@? muje. Podjezdzam pod rampe, mam czekac na asyste - to jeszcze sie zdarza gdzieniegdzie. Przychodzi dwoch, kontroluja kontener, pomagaja w cofaniu... I kiedy dochodzi do teoretycznie niebezpiecznej sytuacji - kolezka nie ma ze soba kasku/okularow BHP do obciecia nozycami plomby celnej xD a mi kazali wyjsc z kabiny i zamknac drzwi 'for safety'. Plomba po odcieciu robi potrojnego tulupa i laduje na asfalcie, tym razem nikt oka nie stracil.

#uk #bekaztransa #pracbaza
peszmerd - UK to stanu umyslu jednak xD

Jestem sobie na magazynie amazona w #coventr...

źródło: comment_KjzxbtLJiFcUez9FB9vg32qwkTWQIvNK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@peszmerd: kocham H&S.
Kilka dni temu wrzuciłam w children centre na niski daszek frisbee - był dosłownie na skraju, trzeba wejść na drabinę i sięgnąć.
Poszłam więc poprosić o drabinę.
Nie dadzą. Health and safety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asique: Bog mi swiadkiem jak na rozladunku kierowca DHL bedac na naczepie i chcac z niej zejsc zadal podstawienia mu stopnia, zeby nie musial zeskakiwac te 70-80cm. Szanuje go w opor jak on szanowal swoje kostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peszmerd: z tym "na" to jest chyba tylko jedna forma poprawna, pochodzaca z gwary slaskiej "na kopalni".
Wszytskie slowne nowotwory typu "na mieszkaniu", "na hali" (produkcyjnej) sa niepoprawne

Pojechalem do magazynu.
Jestem przy/w magazynie
  • Odpowiedz
Nie dadzą. Health and safety.


@asique: I mają rację. Tu nie chodzi o to, co się komu wydaje że potrafi, a o zapobieganie roszczeniom z tytułu odszkodowania. Nikogo nie obchodzi, że "ja tylko na chwilkę, sięgnę i po krzyku".
  • Odpowiedz
@peszmerd: Ty wizytujesz ich - jeżeli by coś Ci się stało to możesz pozwać firmę o grubą kasę z powodu guza na czole i traumy po wypadku.

Oni są u siebie - jeżeli coś im się stanie to podpisali odpowiednie dokumenty o szkoleniu, nie wypełnili obowiązków, nie mają oka/ręki/pindola ale to nie wina pracodawcy tylko niedopełnienia obowiązków przez pracownika.

Nie o bezpieczeństwo tutaj chodzi ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wujek_Fester: nie mylisz sie, natomiast racji tez nie masz.

W duzych firmach masz rozne szacowanie ryzyka i hopla na punkcie HS. Pewnie wiesz bo pracujesz dla Jaguara itp - to, ze sobie podpiszesz, ze np. przy tankowaniu diesla masz miec zalozone rekawice, buty i gogle ochronne (z autopsji) i nie zalozysz, a w nastepstwie cos Ci sie stanie kiedy nie masz elementu ochronnego na sobie, jestes ugotowany i nic nie
  • Odpowiedz
@peszmerd: ja im się nie dziwię. wiedzą jakimi debilami są kierowcy i tak też się z nimi obchodzą xD a kierowcy znowu odwrotnie, większość uważa się za najmądrzejszych na świecie. wszystko jest głupie i oni by lepiej, a za biurkami siedzą sami debile xD nie od dziś wiadomo, że najmądrzejsi ludzie idą na kierowce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz